Diskuze

    
  Acema - půjčka bez dokládání příjmů


AutorPředmět:   Acema - půjčka bez dokládání příjmů
Miloš
28-04-2022 17:00        Odpovědět
Dobrý den,
Řešíme doma se synem situaci, kdy chtěl stavět vlastní, ale vzhledem k výši ofiko příjmu mu byla zamítnuta hypotéka. Z melouchů mu jde i boční příjem na ruku, takže hledáme alternativu, kde by šlo počítat i s těmito penězi. U stavby jsme nakonec došli k variantě, kterou u nás v ulici použilo už několik baráků, že původní stavbu zvedli o patro, takže by náklady nebyly takové, jako by se stavělo od základů a ještě by odpadla položka parcely. Nicméně i tak by to chtělo půjčit si pár milionů, aby šlo něco dělat. Hledali jsme možnosti i ptali se, kde by se třeba dala sehnat půjčka bez dokládání příjmů a našli jsme možnost u firmy Acema, což je teda nebankovní firma. Osobně jsem nikdy touto cestou nic neřešil, tak jsou moje zkušenosti nula, abych mohl synovi radit. A proto mě zajímá a obracím se sem, zda jste někdo finance řešil touto cestou a případně jestli u firmy Acema a jak to s nimi probíhalo. Děkuji Miloš
Petra
03-05-2022 16:11        Odpovědět
Vůbec to mladý generaci teďka nezávidím, chtěli by do svýho, ale podmínkami je to všechno pro ně jen hůř a hůř dostupný. To řešení se zvýšením o patro se mi libí jen si snad do budoucna nepolezete na nervy, to by třeba byla moje obava. Finance se vždycky nějak pořeší, jen to chce všechno dobře promyslet.
Vašek
Acema půjčka
20-05-2022 15:54        Odpovědět
Kolikrát by člověk neřekl, že se právě touhle cestou bude nucený vydat. Já jsem si nasekal pár závazků, který jsem spíš neřešil než že jo a pak jsem to narychlo hasil Acema půjčkou, kde nedělali takový dráma a vzal jsem si kolik jsem potřeboval.
Kryštof
Acema zkušenosti
06-05-2022 17:12        Odpovědět
Tak já vám můžu říct, jak to bylo u mě, mně to pomohlo, ale je pak na vás zvážit, jestli budete mít dostatek prostředků na splácení. Pokud budete mít čím ručit, tak by to mělo být ok a neměli by mít problém vám tu půjčit. Já jim ručím barákem, na platbu mám hozený trvalák a mám něco přes rok a půl do zaplacení celý částky.
Miloš
Acema zkušenosti
12-05-2022 14:40        Odpovědět
V plánech ho podporuju a proto se mu snažím pomoci i teď, přesto že jsem mu navrhoval, jestli by nebylo teď lepší s nějakou stavbou počkat, kvůli tomu jak je všechno zbytečně drahé, ale má svojí hlavu. Prostředky na zálohy si je schopný obstarat, ale tu zástavu v jeho případě nevím jak pořešit, do teď s rodinou žijí v pronájmu.
Kryštof
Acema zkušenosti
13-05-2022 13:25        Odpovědět
To si musíte promyslet sami, jediný co mě napadá je, zkusit si u Acemy zjistit, jestli by třeba do zástavy nevzali váš barák a synovi na základě rodinných vztahů nepůjčili. Tady si nejsem úplně jistý, jak to funguje. Nic takovýho jsem řešit nemusel, takže jsem se s nimi v pohodě domluvil.
Miloš
Acema zkušenosti
19-05-2022 09:28        Odpovědět
Díky za tip, zkusíme si zjistit i tuto možnost.
tony
půjčka
10-05-2022 16:47        Odpovědět
v bance mu nepůjčí a i přesto chce synátor furt bydlet ve svym, tak ten se toho nebojí
Simona
Acema úvěr
09-06-2022 16:14        Odpovědět
Oni jedou přes zástavu nemovitosti, jinak to u nich nejde na druhou stranu když vezmu v potaz, že mi jejich úvěr zachránil job, tak mě to až tolik netíží a jsem naopak vděčná.


 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne