Diskuze

    
  Europe easy energy - zkušenosti a názory


AutorPředmět:   Europe easy energy - zkušenosti a názory
Děkan
29-12-2020 13:31        Odpovědět
Zdravím, v průběhu února nejpozději začátkem března bych chtěl změnit dodavatele, jednak mi bude končit dvouletá smlouva a pak s firmou nejsem až tak spokojený, že bych uvažoval o dalším pokračování. Díval jsem se jaké mám možnosti a celkem mě zaujala firma Europe easy energy se smlouvou na dobu neurčitou, máte prosím s nimi někdo zkušensoti? Děkan
Kamil
Europe easy energy
07-01-2021 18:11        Odpovědět
U tech uz jsem celkem dlouho, dal jsem k nim na starost elektrinu i plyn kvuli jednodusí manipulaci. Ceny u nich mam dobre i po letech.
Jinxy
Energie od Europe easy energy
15-01-2021 15:23        Odpovědět
JJ u těch jsem našel celkem dobrou finanční rezervu, byl jsem na tom, že mám energie vychytaný a tady mě to vyšlo ještě o dobrý 2000 míň elektrika plyn dohromady.
Radek
zkušenosti s Europe Easy Energy
13-01-2021 13:56        Odpovědět
Pro mě tohle bylo aktuální téma loni, končila mi dvouroční smlouva a změnil jsem úplně firmu, ale i tarif. Ten jsem měl vždycky klasicky s ceníkem na rok, ale právě jak jsem přešel nově k Europe Easy Energy, tak se mi to nově účtuje podle spotové ceny. Celkem hodně jsem o tom četl, tak jsem to chtěl vyzkoušet, za chvíli to bude rok a myslím si, že u toho ještě nějakou dobu zůstanu, protože mi to podle toho vychází s mojí spotřebou dobře.
Děkan
Europe easy energy - zkušenosti a názory
20-01-2021 13:38        Odpovědět
Díky za vaše recenze.
Radku přesně o tomhle tarifu jsem u nich uvažoval, když jsem se díval co mají na stránkách, teďka teda mají ještě nějaký nový tarif s garancí, ale s tím si úplně nejsem jistý. Případně když byste mi byl ochotný poradit, tak budu rád. 
Radek
22-01-2021 11:16        Odpovědět
Co mají nového v nabídce netuším, ale jestliže máte vyšší spotřebu, tak vám spotovou cenu můžu doporučit. V nabídce jí nemá jen 3E, je teďka už u více firem, ale já dostal dobré reference od kámoše na ně, takže jsem skončil u nich. Teď to zas můžu předat já dál, podle vlastních zkušeností.


 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne