Diskuze

    
  Vekra zkušenosti


AutorPředmět:   Vekra zkušenosti
Jan Málek
20-08-2020 13:51        Odpovědět
Potřeboval bych radu od někoho kdo má zkušenosti s touto firmou. Okna od Vekry nám vyhovují parametry i funkcí, teoreticky i cenou kterou zatím vím jen odhadově, ale chtěl bych vědět jak jsou na tom okna s kvalitou po delší době. Tentokrát si chci dát záležet a vědět do čeho jdu, naposledy jsem řešil rekonstrukci koupelny a nedopadlo to úplně nejlíp. Zajímá mě i montáž a zednické očistění, to určitě budu požadovat. Díky za vaše zkušenosti.
Denis K.
Vekra zkušenosti
27-08-2020 13:02        Odpovědět
My máme v domě okna od Vekry asi už 3 roky, brali jsme je jak s montáží tak i tím zednickým očistěním a montážní parta to odvedla na výbornou. I nám odvezli ta původní okna, takže po montáži už jsem měl klid.
Luky
10-09-2020 15:28        Odpovědět
Po mejch zkušenostech, co mám od Vekry okna už ranec dlouho bych je klidně doporučil, pamatuju si že to nebyla levná záležitost, ale okna jsou na tom kvalitou fakt dobře, myslím že je máme už i přes deset let, ani jednou jsem na ně nesáhl, protože nebylo proč.
Cháďa
Vekra zkušenosti
15-09-2020 14:39        Odpovědět
Je to dobrá firma, já si fakt asi nejvíc cenil toho že se mnou komunikovali naprosto otevřeně a dokázali mi poradit jaký okna se hodí kam, protože tohle fakt není odvětví ve kterých bych se uměl pohybovat takže jsem rady uvítal. Na okna jsem sice čekal dýl, ale zase to pak vykompenzovala montážní parta. Za sebe doporučuju se jít ze všeho nejdřív jít podívat k nim do nějakého toho showroomu a podívat se jak ty okna vypadají zevnitř, nechat si říct co je dobrý a co ne, mě to dost pomohlo abys si utřídil myšlenky v tom co vlastně chci.
Petr
Vekra zkušenosti
23-09-2020 11:30        Odpovědět
Nevím o jaký typ oken máte zájem ale já mám plastový okna od Vekry už asi i víc jak 15 let, tehdá byli za hodně výhodnou cenu. Za tu dobu co je mám jsem je asi jen jednou nechal zkontrolovat od vekry, přijel chlap co mi všechna okna seřídil, vyčistil těsnění a promazal kování, a to už bude taky podle mě víc jak 5 let a pořád jsou v hodně dobrém stavu.
Jan Málek
Vekra zkušenosti
01-10-2020 21:50        Odpovědět
Lidi díky za vaše zkušenosti, s Vekrou jsem zatím jenom lehce v kontaktu a působí to na mě pořád dobře. Zájem mám o platová okna, nejvíce se mi zatím parametry líbí typ Komfort Evo, má někdo zkušenosti přímo s tímto typem?
Hony
Vekra zkušenosti
14-10-2020 21:40        Odpovědět
Já mám přímo tyhle, taky už nějaký pátek nainstalovaný a není s nimi jediný problém. Tyhle byli u Vekry i za dobrou cenu.
balin4
Vekra zkušenosti
07-10-2020 17:15        Odpovědět
Nevím jestli mám přímo tenhle typ, okna už jsem měnil před lety, ale mám je platový a jsou na tom kvalitou i po tý řadě let fakt dobře, hlavně pořád výborně těsní, to je podle mě nejdůležitější.
Alex
Vekra zkušenosti
21-10-2020 14:22        Odpovědět
Hele když si zajdeš na jejich pobočku někam, a řekneš jim jakej máš barák a že chceš plastový okna tak oni ti ten typ poradí, popíšou jak a co se hodí a tak, já jsem to tak udělal, prostě jsem šel k nim a nechal si říct co je dobrý a co ne, okna jsem si i prohlédl jak vypadají uvnitř a tak, to ti podle mě pomůže nejvíc.
Marek
Vekra zkušenosti
28-10-2020 18:56        Odpovědět
Nechte si od nich udělat cenový nástřel a zaměření, myslím si že to pořád dělají zdarma tak se pak můžete rozhodnout podle toho, já si to takhle nechal udělat u více firem abych měl přehled. Mě z toho vyšla nejlíp Vekra, ale chtěl jsem vědět co nabízí i jiné.


 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaký rozměr má váš byt?
 
42%
 
17%
 
21%
 
10%
 
5%
 
4%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 330 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne