Diskuze

    
  Kuchyně oresi zkušenosti


AutorPředmět:   Kuchyně oresi zkušenosti
Lucka
14-09-2018 12:13        Odpovědět
Dobrý den, pomalu se nám blíží doma kdy se začneme zabydlovat, takže už přemýšlím jak vymyslet kuchyni. Mám na ní prostor 8m2 v našem 3kk, takže prostoru je dost ale nejradši bych využila všechen, aby kuchyně byla opravdu prostorná. Nejvíc se mi zatím líbí kuchyně u Oresi, jak vzhledem tak i cenou, má s ní někdo zkušenosti? Budu ráda i za nějaké vychytávky co do kuchyně
Merry
oresi zkušenosti
20-09-2018 09:45        Odpovědět
Ahoj, hele zkušenosti mám s Oresi dobrý, prostoru máte dost takže se budete moc vyblbnout s návrhem. Vzhled a cena je podle mě dost individuální, každý má jiný vkus, já jí mám do elka s barem v tmavé barvě, za celkem dobrou cenu. Vychytávek máj hafo, to vám všechno ukážou když se tam zajdete podívat.
Andrea
25-09-2018 07:32        Odpovědět
Za mě Oresi ok, mám jí dlouho a v pohodě. Až tam půjdeš tak ti s návrhem dost poradí když budeš potřebovat.
Oresi zkušenosti
05-10-2018 08:58        Odpovědět
Mám od nich kuchyni asi rok a jsem spokojená. S návrhem se u nich dá dost vyblbnout takže podle mě u nich najdeš variantu která ti bude vyhovovat, a co se týče vychytávek – doporučuju to sklené obložení co májí, je to sice asi blbost, ale rozhodně se to líp udržuje než nějaké dlaždičky nebo tak, a vypadá to i dobře, hezky to kuchyni prosvětlí.
Erika
03-01-2019 13:15        Odpovědět
Tohle obložení mám taky, a souhlasím s tím že údržba je o hodně lehčí, před tím jsem za sporákem měla klasické kachličky a to prostě nešlo vyčistit…jinak celkově jsem ráda že starou kuchyni mám už z krku, ta od oresi mi zatím vyhovuje ve všem.
Radka
Oresi zkušenosti
31-10-2018 09:10        Odpovědět
Mě jí přivezli minulý týden, všechno v pohodě. Všechno probíhalo v klidu, objednala jsem na konci září když už jsme měli hotovou podlahu, a přivezli jí tak jak jsme se dohodli. S vychytávkami teda neporadím, nic zvlášť zajímavého jsem nepořídila.
Týna
Oresi zkušenosti
14-11-2018 09:43        Odpovědět
Já mám kuchyni udělanou na 6m2, a prostorná je až až, takže podle mě pokud to při návrhu zdůrazníte tak vám to vymyslí tak jak vám to bude vyhovovat, u oresi jsou na ty návrhy dobrý, já když obcházela studia a nechala si dělat návrh u více firem tak tady asi nejvíc pochopili co vlastně chci. A jako vychytávku doporučuju šuplík schovaný v šuplíku, na schovávání sladkostí před dětmi je to ideál :D
Lenka Ř.
Oresi zkušenosti
05-12-2018 14:27        Odpovědět
Pořídila jsem od nich kuchyni asi za 40k, bez spotřebičů, už nějaký pátek s ní funguju a vše ok. Doporučím si návrh nechat udělat u nich, mě s tím dost pomohli, pak se jen s nimi domluvit kde co bude nebo nebude.
Míla
kuchyn ORESI
05-01-2019 14:49        Odpovědět
Máme kuchyn od ORESi zatím nej na trhu uplná spokojenost nové vychytávky zasunovaci odsávač v lince zásuvky v lince opet zasouvaci uplná spokojenost
Eva
23-01-2019 11:47        Odpovědět
Ty zásuvky v lince jsou fakt paráda, vypadá to mnohem líp než ty klasický na zdi. Jinak jako vychytávky beru hlavně zabudovanou myčku a ledničku, jsem stará škola takže tohle pro mě je už dost velká vychytávka, protože konečně nemusím mýt nádobí v ruce.
Oresi
07-02-2019 12:16        Odpovědět
Já jsem si od nich nechala udělat kuchyni asi za 150k, včetně spotřebičů, a i když je cena docela vysoká tak bych neměnila, všechno funguje, vypadá dobře a právě mi vyplnila celý prostor jak jsem chtěla takže působí celistvě, uprostřed mám daný ostrůvek který jí opticky odděluje od jídelny, to taky vypadá moc dobře, a hlavně je dost praktický, takže pokud na něj budete mít místo tak ten doporučuji.
Kamila
Oresi zkušenosti
26-02-2019 13:40        Odpovědět
Já doporučím si nechat kuchyni zaměřit přímo od Oresi, kamarádka si jí takhle změřila sama a pak jí to nesedělo do prostoru, takže jsem se poučila z jejích chyb a nechala to radši na někom jiném. Pak jsem až začla tvořit a potom už jen čekala na dovoz. Nechala jsem si udělat malinkou kuchyni Dolti asi za třicet tisíc, nevím na kolik vyjde kuchyně na 8m2, ale podle mě cena nebude tak hrozná.
Eliška
13-03-2019 08:43        Odpovědět
Mě dělali Oresáci kuchyni předloni do paneláku a povedlo se jim mi tam nacpat všechno možný, od myčky až po pračku, takže na prostor osm metrů se vám vejde úplně všechno, chce to si jen víc posedět u toho zpracovávání návrhu, aby se vám to líbilo, já jsem si ho napoprvé nechala udělat asi po půl hodince, naštěstí jenom nezávazně, pak jsem si ho nechala udělat ještě jednou a něco pozměnila, protože mi tam furt něco nesedělo.
Katka
Oresi zkušenosti
08-04-2019 14:23        Odpovědět
My jí máme doma taky a můžu říct že je dobrá, v Oresi mi ji pomohli i dobře přizpůsobit takže se v ní dobře funguje.
Kamča
Oresi zkušenosti
02-05-2019 09:39        Odpovědět
Já vám poradím si ten návrh doma hodně dobře prostudovat a vyzkoušet i různé varianty, u tohodle podle mě zrovna neplatí první dobrá, já si to takhle prohlížela asi týden a nakonec jsem to úplně pozměnila a teprve potom jsem mohla říct že do toho jdu a jsem teď spokojená s tím jakou kuchyni jsem od Oresi koupila.
Kikis
05-06-2019 12:47        Odpovědět
Dobrý den, chci se zeptat, kuchyni od Oresi už máme objednanou, návrh se nám podařilo udělat asi během hodiny a zatím všechno šlape jako hodinky, příští týden nám jí mají dovést a já už jsem natěšená, ale teď mě napadlo – když máme své původní spotřebiče, zapojí nám je taky? Já jen jestli si o tom mám říct nebo je to automatické, nerada bych čekala do večera až se manžel vrátí z práce…
Regina
Oresi zkušenosti
09-07-2019 14:13        Odpovědět
Jo určitě vám je zapojí, my jsme taky koupili spotřebiče jinde a chlápci z Oresi nám je nainstalovali aniž bych něco řekla, podle mě to dělají automaticky.
Nicka
Zapojení a montáž
09-11-2020 14:43        Odpovědět
Tak v případě mé zkušenosti to bohužel vůbec neplatí. Na prodejně nejprve, že není problém, jasně, že nám zapojí i naše spotřebiče. Při další návštěvě už jako že nám je sice zapojí, ale bude to dražší, než kdybychom měli spotřebiče přes Oresi. Ptám se konkrétně na cenu a rozdíl cca 250 Kč, tak si říkám "Ok". Přijde faktura a tam ejhle několik tisíc? Píši na prodejnu a paní mi sdělí, že "jsme se bavili o montáži, nikoliv o zapojení", za což se platí další stovky až tisíce navíc. Takže i když se zeptáte, nedostanete úplnou pravdu. Koukáte pak až jak puk, když vám pošlou fakturu. Jak přesně někdo píše, jako zákazníka mě nenapadne, že je rozdíl mezi "montáží" a "zapojením". Prostě odejdou a chci, aby to fungovalo. Ať to nazývají jakkoliv. A přece je jasné, že nestrčí myčku jen do zásuvky a nenechají mi ji stát před linkou, ne? Nebo naopak.
Rajecka
19-08-2019 14:14        Odpovědět
to je přece automatický ne? Mě by ani nenapadlo nad tím přemýšlet jestli zapojí spotřebiče nebo ne, když si zaplatím za montáž tak očekávám že až se vše smontuje tak bude všechno fungovat, a ty chlapy co nám z Oresi kuchyni přivezli a montovali tak se ani na nic neptali, a ani když nám jiná firma dělala koupelnu tak se neptali…
Lili
Oresi recenze
18-09-2019 07:21        Odpovědět
Já jsem vůbec neměla páru co všechno si musím zajistit tak jsem na té pobočce ptala prakticky na všechno, hlavně ohledně té montáže, jakože kolik jich přijede, jak dlouho tam cca budou a co taky všechno udělají, jestli si odvezou i to starý harampádí atd, a všechno co řekli u Oresi na pobočce tak to splnili do puntíku naštěstí.
Verča
06-11-2019 08:59        Odpovědět
Já tohle taky řešila, byla to moje první rekonstrukce v životě a to ještě ve vlastním bytě, takže stres tam byl, ale taky to zvládli dobře, ani takový nepořádek po sobě nenechali, já už měla v hlavě že tu kuchyni přivezou v těch velkých krabicích který mi tam pak zbydou a co já s nima, ale naštěstí po sobě i celkem uklidili.
Dominika
23-12-2019 09:33        Odpovědět
On z toho vždycky nějaký nepořádek je, s tím se musí počítat, u mě to vyšlo dobře že mi oresáci přijeli kuchyni dělat dopoledne, takže jsem pak měla půlku dne na uklízení a zabydlování věcí.
Dana
11-12-2019 07:17        Odpovědět
Taky jsme nakonec po obchůzce prodejen vzali kuchyni od Oresi a jsme spokojený, celý postup probíhal klasicky, po objednávce jsme čekali než nám jí dovezou a sestavit jí jim trvalo asi půl dne.
Adriana
14-01-2020 14:41        Odpovědět
Já jsem byla od začátku rozhodnutá pro kuchyni od oresi, už jsem v hlavě měla i návrh, ale potom co jsem si k nim zašla a viděla jak to ta slečna vymyslela se vším všudy mi jen spadla brada, ani jsem netušila že se toho sem bude tolik vejít. Můj návrh upadl v zapomnění a jsem za to celkem ráda, takhle bych to já nikdy nevymyslela.
Klára Pavlincová
Spokojená s kuchyní
10-02-2020 20:33        Odpovědět
Při rekonstrukci jsme oslovili oresi pro novou kuchyň a jsem za to ráda. Jako nějaký drobnosti co nebyli podle mě bych asi vždycky našla, ale jinak jako celek jsem byla moc spokojená a kuchyň je opravdu taková jakou jsem si jí vysnila.
Krásná kuchyň
25-03-2020 19:15        Odpovědět
Ahoj, my se dali taky do realizace kuchyně s Oresi... Chvíli nám teda trvalo, než jsme se s paní pochopili co od toho čekám, ale výsledek je super. Doporučuju.
Y.Z.
ORESI
25-03-2021 13:37        Odpovědět
To je nejhorší firmu co jsem v životě potkal ,
Přístup návrhářky super , Kvalita návrhu super zaplatit ihned 100% před dodání super

a zbytek je na hoooooooo . peklo, nedodržováni dodáni, vady , změna elektrospotřebiče za horši na poslední chvíli, dlouhavé čekaní, reklamace na hoooooooo, jejich pracovnici dělají business pukem do vlastní kapse . atd .....
Lidičky neberte touto firmu....................................
H.H
Recenze na Oresi kuchyň
31-03-2021 18:12        Odpovědět
Dobrý den,

Oresi jednoznačně nedoporučujeme. Dokončení kuchyně řešíme už několik měsíců a pořád nevíme den finalizace. Obchodník Vám naslibuje všechno, ale realita je jinde. V den instalace byli chybné díly, špatně navržená sestava skřínek. Na dokončení a opětovné apelování Vám reagují sporadicky. Bohužel, až teď nás každý upozorňuje, že Oresi rozhodne ne. Špatná kvalita za velké náklady. Kuchyň za 300 tis a 5 měsíc čekáte na dokončení - smutný příběh - dejte si pozor.
H.H
Recenze na Oresi kuchyň
31-03-2021 18:12        Odpovědět
Dobrý den,

Oresi jednoznačně nedoporučujeme. Dokončení kuchyně řešíme už několik měsíců a pořád nevíme den finalizace. Obchodník Vám naslibuje všechno, ale realita je jinde. V den instalace byli chybné díly, špatně navržená sestava skřínek. Na dokončení a opětovné apelování Vám reagují sporadicky. Bohužel, až teď nás každý upozorňuje, že Oresi rozhodne ne. Špatná kvalita za velké náklady. Kuchyň za 300 tis a 5 měsíc čekáte na dokončení - smutný příběh - dejte si pozor.
Martin
Zrealizujeme
03-10-2021 12:31        Odpovědět
Tak Oresi je docela renomované studio, které nabízí kvalitní kuchyňský nábytek a spotřebiče k tomu, ale je spíš pro vyšší vrstvy. My jsme zkusili jednu menší společnost, šlo nám o realizaci kuchyňské linky se vším všudy a vyšlo to rozhodně levněji a při tom výsledek je opravdu skvělý-

https://zrealizujeme.cz/


 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne