Vaše prádlo zvládne plnou parou

Datum: 8.10.2013
obrázek
Přichází nová výkonná síla pro vaše prádlo. Kompaktní parní generátor Bosch Sensixx'x DI90 je ideálním řešením pro všechny, kteří často žehlí, chtějí dosáhnout dokonalosti, a přitom nemají dostatek prostoru pro parní stanici. Tajemství prvotřídního výkonu žehličky spočívá v zabudovaném motoru, který zvyšuje výkon páry.

Díky síle MotorSteam proniká pára hluboko do látky, a vaše oblečení tak bude během chvilky hladce vyžehlené. Lépe se žehlí i silnější materiály – u většiny prádla bude k dosažení skvělých výsledků stačit vyžehlit pouze jednu stranu, jelikož stálý parní výkon až 45 g/min pronikne skrz látku až na stranu druhou. I nepoddajné záhyby vyžehlíte snadno díky dodatečnému parnímu rázu 200 g/min. Ušetříte tak svůj drahocenný čas.

Napařovat či nenapařovat

Skutečnost, že máte páru vždy při ruce, neznamená, že ji musíte pokaždé používat. Díky funkci SteamOnDemand se můžete sami rozhodnout, kdy a jak dlouho by měla žehlička Sensixx'x DI90 páru vydávat – stačí stisknout tlačítko umístěné vhodně pod rukojetí a funkci páry zapnout nebo vypnout. Množství páry můžete navíc regulovat. Pokud nastavíte páru na stupeň „eco“, můžete uspořit až 25 % energie a 35 % vody ve srovnání s nastavením páry na stupeň „max“. Transparentní zásobník na vodu má objem až 400 ml, takže si můžete být jisti, že vám zásoba vody dlouho vydrží.

Pohodlí a ochrana

Tři speciální funkce činí z žehlení neuvěřitelně jednoduchou a navíc superrychlou činnost. První z funkcí je šikovné nastavení teploty i-Temp Advanced, díky kterému již nemusíte prádlo před žehlením třídit. Jediné nastavení teploty a přívodu páry je vhodné pro všechny žehlitelné materiály – syntetiku nebo hedvábí, bavlnu či len. Další speciální funkcí je AntiShine, která usnadňuje žehlení citlivých a tmavých materiálů a zabraňuje tvorbě nechtěných lesklých skvrn. Díky této funkci již není potřeba nasazovat speciální ochranu žehlící plochy nebo preventivně vkládat kus látky mezi žehličku a žehlený oděv. Inteligentní žehlicí plocha CeraniumGlissée se systémem Advanced Steam pro lepší výsledky žehlení představuje třetí speciální funkci. Hladce klouže po materiálu a předává silný výkon o příkonu až 2400 W žehlenému oděvu bez jakéhokoli tření, a poradí si tak se všemi druhy textilií. Inovativní uspořádání parních kanálků, které umožňuje optimálně distribuovat páru třemi zónami, zajišťuje neuvěřitelnou kluznost.

Jednoduchá manipulace a doživotní záruka servisu

I při manipulaci se žehličkou stojí v centru pozornosti komfort jejího užívání. Kompaktní parní generátor Bosch Sensixx'x DI90 je dokonale vyvážený a neváží víc než parní žehlička. Proto je s ním možné žehlit i delší dobu, aniž byste se použitím unavili. Kabel dlouhý 2,5 m a 360° otočný kloub nabízí spoustu prostoru k manévrování. Čtyřnásobná čisticí funkce 4AntiCalc snižuje nutnost čištění a údržby na minimum a speciální odvápňovací přípravek, který rychle uvolní a vypláchne zbytky usazenin, zajistí dlouhou životnost spotřebiče.

Kompaktní parní generátor Bosch Sensixx'x DI90 je rychlý a výkonný jako parní stanice

  • MotorSteam: pro permanentní intenzivní parní výkon díky inteligentnímu motoru
  • SteamOnDemand: sami rozhodněte, kdy a jak dlouho budete napařovat
  • i-Temp: díky ideálnímu nastavení teploty a páry pro všechny žehlitelné materiály již nemusíte prádlo před žehlením třídit

Kompaktní parní generátor Bosch TDI 902431E Sensixx'x DI90: barva bílá/zelená, příkon max. 2 400 W, cena 2.950 Kč (doporučená maloobchodní cena výrobce; tato cena je pouze orientační, konečnou cenu produktu stanoví jednotliví prodejci.)

BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH

BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH je mezinárodní korporace s ročním obratem ve výši 9,8 miliardy EUR. Vznikla v roce 1967 spojením značek Robert Bosch GmbH (Stuttgart) a Siemens AG (Mnichov). Dnes provozuje 42 továren ve 13 zemích v Evropě, USA, Asii a Latinské Americe. Společně s globální prodejní a servisní sítí zahrnuje na 70 dceřiných společností v 50 zemích světa a dohromady zaměstnává přes 46 000 pracovníků. Do České republiky vstoupila v květnu 1997 jako BSH domácí spotřebiče s.r.o.

Text: (pr)

Foto: Bosh

Kontakt: Kateřina Pavelková, PR Manager, BSH domácí spotřebiče s.r.o.

Pekařská 695/10a, 155 00 Praha 5, tel.: +420 604 293 404

E-mail: katerina.pavelkova-ext@bshg.com

www.bosch-home.com/cz, www.siemens-home.com/cz

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne