Veletrh Moderní dům a byt & Moderní žena

Datum: 17.9.2013
obrázek
Největší západočeský veletrh o bydlení a stavebnictví Moderní dům a byt a veletrh módy a kosmetiky Moderní žena se sekcí Stůl plný dobrot se uskuteční po sedmé od pátku 11. do neděle 13. října, denně od 9 do 18 hodin.

Veletrh Moderní dům a byt & Moderní žena zaplní všechny prostory nové Městské sportovní haly Plzeň. Obvykle se akce koná ve dvou sportovních halách. Z důvodů neočekávaných technických problémů se původně plánovaná rekonstrukce prodlouží o několik měsíců a k dispozici zůstala prostorná nová sportovní hala. Aby se uspokojil velký zájem vystavovatelů o účast na veletrhu, byly výjimečně poskytnuty pro umístění expozic i prostory restaurace, vstupní část a také jinak pro návštěvníky nepřístupný prostor horolezecké stěny. Spolu s venkovními prostory se podařilo na veletrh umístit přes stovku vystavovatelů. Takže je opět se na co těšit a proč přijít na tuto oblíbenou veletržní akci s veletržní tombolou, dobrou kávou a pramenitou vodou.

Stavba a rekonstrukce domu

Na veletrhu Moderní dům a byt naleznete vše, co souvisí se stavbou nebo rekonstrukcí domu, ale také s jeho moderním vybavením. Kdo se chystá stavět, může přímo na veletrhu prodiskutovat s odborníky svůj záměr od plánu až po výběr stavebního materiálu, způsobu vytápění od klasických kotlů na tuhá paliva až po kotle na biomasu, tepelná čerpadla nebo solární kolektory. Oblíbená jsou i krbová kamna. Poradí vám se zateplením, odstraněním vlhkosti ze stěn domů, ale i s výběrem garážových vrat a různé stínící techniky.

Velice zajímavé budou expozice s interiérovými dveřmi, sedacím nábytkem, postelemi, skříněmi ale i historickými replikami nábytku. Domácnost si můžete vylepšit českým povlečením, výkonnou žehličkou nebo různými kuchyňskými spotřebiči, které šetří čas při vaření.

Co ale nejvíce každého z nás zajímá?

Je to energetická úspora domácnosti. Na veletrhu se můžete zúčastnit přednášek, které probíhají 5x denně v expozici Českého ekologického manažerského centra na téma:

  • spoříme v kuchyni a v koupelně (jak ušetřit za energii a vodu)
  • osvětlení v domácnosti (srovnání typů světelných zdrojů a rady k nákupu)
  • třídění a recyklace odpadů (co a kam patří)
  • průkaz energetické náročnosti budovy a program Nová zelená úsporám
  • ochrana ovzduší, aneb jak se chovat, aby se nám lépe dýchalo (povinnosti při provozu kotle)
  • doprava, aneb jak šetřit svou kapsu i přírodu (jak ušetřit jako řidič)
  • změna dodavatele energií (ano či ne)

Nejen pro ženy

Především ženy si v zadní části haly přijdou na své. Mohou si vybrat textilní i koženou dámskou konfekci od několika českých výrobců, sportovní a dětské oblečení, rukavice z pravé kůže a kabelky.

Vyberete si z nabídky léčebných pobytů, nechte si číst budoucnost z ruky, nebo se seznamte s porody pod vedením duly. Nebude chybět líčící a nehtová kosmetika a přípravky pro podporu zdraví.

V rámci sekce Stůl plný dobrot si můžete pochutnat na výrobcích z hrašky, vanilky, sýrech, pečených čajích, lázeňských oplatcích, kávě nebo zajímavém koření.

Veletržní tombola

Ve veletržní tombole je připraveno 3 500 cen od vystavovatelů a sponzorů veletrhu. Veletržní los naleznete jednak na volné vstupence nebo ho obdržíte při zakoupení vstupenky při příchodu na veletrh. Los odevzdáte u veletržní tomboly a můžete si z osudí vytáhnout výhru. Pokud nebudete jedním z 3 500 šťastných, i na vás čeká výhra útěchy.

Vstupné na veletrh pro dospělé činí 50 Kč, pro děti 20 Kč.

Spojte příjemné s užitečným a přijďte se inspirovat a nakoupit na veletrh Moderní dům a byt & Moderní žena od 11. do 13. října.

Více informací naleznete na www.omnis.cz.

Text a foto: (pr)

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne