Koupelnové centrum R+F KOUPELNY

Datum: 9.9.2013
obrázek
Unikátní koncept 37 koupelen, sprchový test, 3D model koupelen v reálné velikosti, vanové centrum, to vše a mnohem více nabízí zákazníkům nově otevřené koupelnové centrum R+F KOUPELNY v Praze 9 – Kyjích.

Prodejní plocha o 1400 m2 skýtá 37 nově navržených koupelen v reálné velikosti určených k inspiraci pro každého, kdo plánuje novou koupelnu či rekonstrukci stávající koupelny.

Vybrat si může opravdu každý

Celé centrum bylo vystavěno v souladu s nejmodernějšími trendy namíru potřebám zákazníků. Zákazníci zde najdou koupelny přehledně rozčleněny do tří designových stylů a čtyř cenových hladin tak, aby si vybral opravdu každý. Priority jsou kladeny na kvalitu, funkčnost a maximální využití prostoru.

Vytvoření 3D návrhů

Strategie společnosti je postavena na poskytování profesionálních služeb od návrhu koupelen, odborného poradenství s výběrem vhodných zařizovacích předmětů, správné volby dispozičního uspořádání koupelny, až po doporučení realizační firmy, která návrh zrealizuje k plné spokojenosti zákazníka. Samozřejmostí je i vytvoření 3D návrhu.

Kompletní katalog

Koupelnové centrum R+F KOUPELNY je určeno pro koncové zákazníky, montážní a instalační firmy a pro developery, projektanty a architekty. U příležitosti slavnostního otevření vydává společnost Richter + Frenzel s.r.o. pod značkou koupelnových center R+F KOUPELNY historicky první kompletní katalog koupelen a koupelnového vybavení s výběrem ze sortimentu více než 40 dodavatelů, jejichž výrobky je možné prostřednictvím poboček R+F zakoupit.

Tři funkční části

Katalog R+F KOUPELNY je koncipován do třech funkčních částí. V první části jsou popsány služby, které nabízí společnost Richter + Frenzel s.r.o. na svých pobočkách a dále filozofie prezentace sanitárních výrobků v rámci koupelnových center R+F KOUPELNY. Druhá část blíže popisuje výstavní koncept 32 vzorových koupelen, které sestavili naši designéři a architekti tak, aby co nejlépe odpovídaly požadavkům jednotlivých uživatelů a sloužily jako pevný základ individuálního řešení koupelen. Třetí část pak přehledně ukazuje jednotlivé sanitární výrobky, obklady a dlažby podle kategorií, a umožňuje tak rychlý výběr pro ty, kteří hledají pouze částečná řešení při přestavbě nebo modernizaci své koupelny. Katalog by měl sloužit jako inspirace a pozvánka do koupelnových center R+F KOUPELNY. Prodejní místa v České republice a kontakty na jednotlivá koupelnová centra naleznete na www.r-f.cz.

Soutěžte s R+F

U příležitosti otevření koupelnového centra R+F KOUPELNY nabízí možnost zaregistrovat svou objednávku celé koupelny do soutěže a získat zpět 50 % nákladů. Více informací o soutěži získají zákazníci u prodejců koupelnového centra R+F KOUPELNY Praha 9 – Kyje.

Text: Jan Chára

Foto: archiv společnosti

Společnost Richter + Frenzel

je předním maloobchodním i velkoobchodním prodejcem sanity, topenářských výrobků, instalací, inženýrských sítí a stále častěji vyhledávaných výrobků z oblasti obnovitelných zdrojů energie. Její historie se datuje od roku 1895, kdy Emil Richter a Ernst Frenzel v Německu společnost založili (dnes Richter + Frenzel GmbH). Richter + Frenzel s.r.o. působí na trhu v České republice od roku 1994. Působnost společnosti díky svým 25 pobočkám distribučně pokrývá celou Českou republiku. V současné době provozuje na vybraných pobočkách celkem 12 koupelnových center pod značkou R+F KOUPELNY.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne