Přijďte se inspirovat na Chodský veletrh

Datum: 2.8.2013
obrázek
V rámci Chodských slavností se letos potřetí uskuteční CHODSKÝ VELETRH, který nese podtitul Stavba, Vytápění, Bydlení a sekce módy a kosmetiky Moderní žena. Chodský veletrh se koná od pátku 9. 8. do neděle 13. 8. v hale TJ Jiskra v Domažlicích.

Vstup na veletrh je zdarma. Každý návštěvník při příchodu na veletrh obdrží dárek a může se zúčastnit losování o bezsáčkový cyklonový vysavač. Brány veletrhu jsou otevřeny v pátek od 13 do 18 hod., v sobotu je návštěvní doba prodloužena od 9 do 19 hod. a v neděli od 9 do 17 hod.

Na co se mohou návštěvníci Chodského veletrhu těšit?

Chodský veletrh je rozdělen do dvou sekcí. Jedna sekce se týká bydlení a stavebnictví, druhá je věnována přímo moderním ženám – módě, kosmetice a zdravému životnímu stylu.Návštěvníci Chodského veletrhu budou mile překvapeni, protože na veletrhu načerpají inspiraci pro zútulnění svého bytu či domu. Největší plochu veletrhu obsadí český výrobce nábytku se svými sedačkami, postelemi a drobným nábytkem. Pohodlí postelí včetně matrací můžete porovnat s další českou firmou vystavující také v hale. Postele a celkový vzhled ložnice vylepšíte nákupem kvalitního českého povlečení přímo od výrobce. Příjemnou atmosféru si můžete vytvořit zakoupením ručně vyráběných vonných svící.

A pokud jste ve fázi, kdy se chystáte stavět nebo rekonstruovat své bydlení naleznete na veletrhu mnoho cenných rad a informací. Pro stavbu je důležité si vybrat spolehlivé stavebniny s možností realizace samotné stavby a dopravou. Přímo takovou firmu můžete na veletrhu oslovit. Hned několik firem se bude věnovat snižování nákladů na energie při ohřevu vody a při vytápění domácností díky tepelným čerpadlům, ventilačním systémům s rekuperací a solárním zařízením. Tyto systémy pracují s energií, kterou získávají ze životního prostředí, což je hitem současnosti.

S úsporou energií souvisí také správné zateplení domu včetně podkroví. Opět na veletrhu můžete posoudit nabídky izolačních materiálů od více firem. V případě, že vás letos zastihly povodně, poradí vám odborná firma s vysoušením zdiva a celkovou sanací promáčeného domu.Zajímavá bude expozice s veškerým sortimentem pro kutily, truhláře a tesaře.

A čím nás překvapí sekce Moderní žena?

V této sekci návštěvníci naleznou vše, co je spojeno s módou, kosmetikou, zdravím životním stylem a ulehčením domácích prací.

Protože každá žena se chce líbit nejen sobě, ale i svému okolí, jistě si na veletrhu vybere z nabídky české konfekce, krásných šperků a ozdobných kamenů. Jak je známo, krása se snoubí se zdravím. Svůj zdravotní stav si můžete nechat vyšetřit metodou irisdiagnostiky z oční duhovky nebo si zajistit detoxikaci organismu. Zdraví a hezký vzhled můžete podtrhnout nákupem přírodní kosmetiky nebo masážemi.

Na veletrhu bude velká nabídka přírodních bylinných přípravků a přípravků z hlívy ústřičné, koupelových solí a olejů z maďarských termálních vod. Pokud byste chtěli sami relaxovat, vyberete si z nabídky cestovní kanceláře nebo alespoň usedněte do masážního křesla a odpočiňte si. Relaxovat můžete také u pěkné knihy, kterých bude na veletrhu nepřeberná nabídka. Zastavte se ve veletržní poradně a nechejte si poradit, jak zvládnout všechny životní situace a v případě zájmu o chiromantii si můžete nechat číst budoucnost z ruky.

Pro malé i velké návštěvníky bude k dispozici kreativní výtvarná dílna, kde si můžete namalovat a potisknout vlastní tričko nebo tašku. K dispozici budou razítka, barvy i materiál k malování.

Rodiče na své šikovné děti mohou počkat hned ve vedlejší veletržní kavárničce u dobré kávy a koláče.Na veletrhu se představí nový projekt Evropské unie pod názvem „Popularizace zdraví.

Hlavním úkolem projektu je šířit pravdivé a vědecky ověřené informace v oblasti zdravé výživy. Projekt prostřednictvím odborníků z oblasti potravinářství a farmacie vzdělává a informuje širokou laickou i odbornou veřejnost v oblasti zdravé výživy, prevenci civilizačních nemocí a podpoře života s handicapem.

Se zdravím souvisí také správný pitný režim, o který se Vám postarají domácí nápojové automaty s pramenitou vodu, které budou volně k dispozici i přímo k zakoupení právě do Vaší domácnosti..

S domácností souvisí i úklid, který si ulehčíte parním čističem a parním žehlícím systémem nebo kuchyňským robotem.

Co říci závěrem?

Přijďte na Chodský veletrh, zúčastněte se losování o bezsáčkový cyklonový vysavač a nechte se potěšit drobným dárkem, který obdrží každý návštěvník.

Halu TJ Jiskra najdete v Domažlicích na ulici Fügnerova, hned nad tradiční poutí. Více informací na www.omnis.cz.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne