PANEL PLUS také v prodejnách GECO v Čechách i na Slovensku

Datum: 17.03.2009
obrázek
V prvním čísle časopisu PANEL PLUS naleznete hned na prvních stránkách reportáž Bydlení v modrém oparu, ve které se seznámíte s proměnami bytu architekta Miloše Machače. Přestěhovali jste se do nového bytu a chcete ho upravit podle svých představ, nebo jste se rozhodli, že konečně nastal čas na změnu vašeho původního, zastaralého a nepraktického bydlení?

V tomto i v předchozím případě vás čeká více či méně náročná rekonstrukce, ke které každý přistupuje jinak. Stále více lidí se obrací na redakce časopisů, aby tam našli podporu svých úvah o rekonstrukci bytu, další oslovují bytové architekty, prostě všichni chtějí vynaložené finanční prostředky využít co nejefektivněji, aby jejich nově upravený byt byl nejen zajímavý, ale také účelně zařízený, prostě aby pokud možno po všech stránkách vyhovoval jejich přáním a potřebám.
Také na naši adresu dochází mnoho dopisů a mailů s žádostí o pomoc. Proto jsme se rozhodli vyhovět alespoň několika našim čtenářům a rady a možná řešení z dílny interiérové designérky Kateřiny Mlejnkové budeme pravidelně uveřejňovat v rubrice Proměny bytu. Věříme, že bude inspirací i pro mnoho dalších čtenářů.
Řada sanitární keramiky Artic od švédského výrobce Gustavsberg se vyznačuje nadčasovým designem a čistotou tvarů. Jednoduché přímé linie a pravé úhly jsou jednotícím prvkem všech produktů řady Artic. A právě zařizovací předměty z této řady si vybrala výherkyně naší soutěže o koupelnu za sto tisíc. A jak rekonstrukce dopadla? O tom se můžete přesvědčit v článku nazvaném Nová koupelna v Novém Boru.
V pravidelné rubrice Letem světem navštívíte spolu s námi Paříž, metropoli Francie V  naší galerii nahlédneme do ateliéru známé malířky a grafičky Bohunky Waageové, která mimo jiné poznamenala: Mám ráda naší zemi a také lidi, kteří v ní žijí a proto mne zajímá vše, co se odvíjí v životě člověka, jeho vztahy k přírodě, druhému pohlaví i ke kosmu. Snažím se, aby si člověk při pohledu na má díla odnesl hřejivý pocit radosti a souznění.
V novém čísle našeho časopisu nechybí ani pravidelné soutěže, oblíbená křížovka, praktické rady pro bytová družstva a SVJ a řada dalších informací a rad pro ty, kteří si chtějí vytvořit pěkný domov.

TIP PRO VÁS:
Pokud si chcete časopis předplatit, využijte tento portál, stačí kliknout na odkaz předplatné. Zajímá vás, o čem se psalo v minulých číslech? Klikněte na Listování v časopisech.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne