Výstavba Liberty Building pokračuje

Datum: 20.5.2013
obrázek
Očekávaný developerský projekt Liberty Building v pražských Nuslích úspěšně pokračuje výstavbou první etapy, která bude dokončena v létě roku 2014, kdy bude ke kolaudaci připraveno 114 bytů.

Druhá etapa, která je rekonstrukcí objektu bývalé továrny Regula, se začne prodávat na jaře letošního roku. Ojedinělou stavbu ocenila veřejnost v rámci soutěže Realitní projekt roku 2012, ve které Liberty Building získal v rámci městské části Praha 4 nejlepší hodnocení. Prodej projektu byl zahájen v prvním čtvrtletí loňského roku. Již teď je 30 procent bytů prodaných. Stále je k dispozici zájemcům až patnáctiprocentní sleva, která je platná do odvolání.

Skvělá dostupnost

„Díky umístění, se skvělou dostupností a aktuálním slevám, jde z našeho pohledu o výjimečný projekt,“ říká Lada Kuncová, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development, která prodej projektu zajišťuje. Liberty Building nabídne bydlení nejen pro rodinu, ale také pro jednotlivce. Umístění projektu zejména ocení příznivci městského bydlení. Díky výbornému spojení s centrem města můžete být za 10 minut na Muzeu nebo na I. P. Pavlova.

Dvě samostatné etapy

Celý projekt je rozdělen do dvou samostatných etap. V první půjde o novostavbu bytového domu v moderním architektonickém provedení, ve druhé o rekonstrukci stávajícího objektu při ulici Bartoškova a Kloboučnická, která se dlouhá léta využívala jako administrativní budova. V podzemním podlaží bude vybudováno parkoviště s dostatečným množstvím parkovacích stání pro všechny obyvatele domu i pro kancelářské prostory.

Originální bydlení

První etapa projektu nabídne zájemcům moderní, ale přitom originální bydlení s vysokými stropy a krásným výhledem na blízké Havlíčkovy sady. Objekt sám nabádá svou bývalou funkcí k vybudování loftových bytů a mezonetů, které se v poslední době staly velice oblíbenými, ale jejich nabídka je v Praze omezená. Ty nabídne především druhá etapa projektu. V nabídce jsou byty různých kategorií od malometrážních 1+kk po rodinné bydlení kategorie 5+kk.

Text: Zbyněk Ptáček

Foto: Geosan

Více o projektu na internetových stránkách www.libertybuilding.cz.

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne