Pusťte jaro do vaší kuchyně

Datum: 16.5.2013
obrázek
S příchodem jara může rozkvést nejen příroda za okny, ale také vaše kuchyně. Stačí vsadit na svěží, jasné barvy a dezény. Mimořádnou dávku inspirace nabízejí studia Kuchyně gorenje – kuchyňský nábytek nové generace vyrobený z rozmanitých materiálů, v různých stylech a dekorech v kombinaci se spotřebiči stejné značky, a to včetně designových řad navržených ikonami světového designu, jako je například Karim Rashid, Ora-ito nebo studio Pininfarina.

Kuchyně gorenje poskytují opravdu kompletní, do detailu promyšlené řešení přizpůsobené parametrům kuchyně i individuálním představám. Kdykoliv. Nejen na jaře. Studia Kuchyně gorenje jsou rozmístěna na území celé České republiky, zejména ve velkých městech. Nový, nadčasový koncept uspořádání kuchyňských studií dává vyniknout výjimečnosti prezentovaných produktů a jednotlivých modelových řad.

Výběr stylů, tvarů a barev

Slovinská společnost gorenje je světově proslavená svojí produkcí kuchyní, kuchyňských linek a kuchyňského vybavení a to včetně veškerých elektrických spotřebičů. Velmi známou značkou kuchyňských spotřebičů vyráběných právě firmou gorenje je Mora. Kuchyňské spotřebiče Mora se vyrábějí u nás v České republice, konkrétně jak název napovídá, na Moravě. Nabídka kuchyní společnosti gorenje nabízí bohatý výběr stylů, tvarů a barev. K dispozici jsou jak kuchyně moderní, tak i kuchyně rustikální nebo klasické. Vybrat si také můžete z nepřeberného množství kuchyňských dvířek, úchytek, kuchyňských dřezů nebo kuchyňských desek.

Moderní design, vysoká funkčnost a praktická řešení

Samozřejmostí ve studiích je profesionální přístup, individuální řešení a nadstandardní servis. Návrháři v prodejnách Kuchyně gorenje zákazníkům prostřednictvím moderního kreslicího programu Carat představí různé varianty, takže mají skutečně dokonalou představu o vzhledu vybrané kuchyně. Základní návrh je vždy zdarma. Špičkové technologie výroby a výběr nejvhodnějších materiálů zaručuje dodávku kuchyně v prvotřídní kvalitě. Bez starostí pro zákazníka je realizován celý průběh zakázky. Doprava kuchyňského setu je zdarma a instalaci přímo u zákazníka zajistí tým profesionálů.

Dceřiné značky

Jak již bylo zmíněno, bohatou nabídku kuchyní doplňuje i široký výběr kuchyňských spotřebičů různých dceřiných značek. Je to například u nás nejznámější již zmiňovaná Mora nebo ostatní méně známé. Ucelená kolekce kuchyňských spotřebičů se samozřejmě prodává i přímo pod mateřskou značkou gorenje. K dispozici jsou sporáky, a to jak klasické, tak vestavěné, různé trouby, a to jak trouby kompaktní, tak trouby mikrovlnné, digestoře, vestavěné kávovary, ohřívací zásuvky a varné panely.

Prvotřídní design

Firma gorenje se celosvětově proslavila především svým prvotřídním designem kuchyní, který ale rozhodně není na úkor praktičnosti a funkčnosti. Za designem kuchyní gorenje stojí nejznámější jména současného designu jako například Karim Rashid nebo Ora-Ïto (již dříve se proslavil spoluprací se švýcarským výrobcem kvalitních hodinek Swatch, pivovarskou společností Heineken, nebo známým výrobcem cigaret Davidoff). Z této spolupráce vzniklo několik velice oceňovaných kuchyňských modelů, které vyhrávají ceny v oboru moderního kuchyňského designu po celém světě.

iPod v ledničce

Doslova třešničkou na dortu jsou různé moderní „vychytávky“, které gorenje jako výrobce s velkým mezinárodním zázemím může nabídnout. Tak například tato firma přišla s možností přímého zapojení populárního iPodu do některých modelů ledniček a chladniček. Můžete tak při práci v kuchyni nejen poslouchat hudbu, ale i na přehledném displeji přehrávat si videorecepty popřípadě si pročíst instrukce k praní prádla ve vaší pračce. Tyto speciální modely chladniček s mrazničkou mimo připojení iPodu také nabízejí bezdrátový přístup na internet, což tomuto zařízení otevírá skutečně nepřeberné možnosti.

Text: (jch)

Foto: gorenje

Více informací na http://www.gorenje.cz/kuchyne

  • Samozřejmostí ve studiích je profesionální přístup, individuální řešení a nadstandardní servis.
  • Nový, nadčasový koncept uspořádání kuchyňských studií dává vyniknout výjimečnosti prezentovaných produktů a jednotlivých modelových řad.
  • Návrháři ve studiích Kuchyně gorenje zákazníkům prostřednictvím moderního kreslicího programu Carat představí různé varianty, takže mají skutečně dokonalou představu o vzhledu vybrané kuchyně. Základní návrh je vždy zdarma.
  • Nabídka kuchyní společnosti gorenje nabízí bohatý výběr stylů, tvarů a barev.
 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
41%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne