Vyberte si finanční produkt, který se vám přizpůsobí

Datum: 12.03.2009
obrázek
Máte drobné nebo větší plány? Potýkáte se často s tím, že je musíte kvůli nedostatku vlastních prostředků odložit? V současné době působí na trhu řada bankovních a nebankovních společností a pro financování svých projektů si stačí vybrat z jejich nabídky. Samozřejmě jen ten finanční produkt, který se dokáže přizpůsobit vašim přáním a potřebám - a vašemu životnímu stylu.

Jednou z možností, jak financovat své náročnější plány, je osobní půjčka. Už nemusíte jen snít o novém bydlení nebo rekonstrukci koupelny. Svému bytu můžete dát novou vizáž nebo vyměnit dávno odsloužený nábytek za nový, moderní. Můžete vyjet na dovolenou i s novým automobilem. Získané prostředky však můžete použít i na nečekané rodinné události - prostě na cokoli, co zrovna potřebujete.
Nejprve si ale vše v klidu promyslete a propočítejte za pomoci on-line kalkulačky. O půjčku můžete zažádat přes internet a prostřednictvím on-line formuláře si lze vybrat, jaká finanční částka a délka splácení Vám nejvíce vyhovuje a okamžitě se dozvědět výsledek předběžného posouzení. V poklidu svého domova tak můžete vyřídit financování vašich plánů snadno, rychle a bez zdlouhavých formalit. Žádost však lze vyřídit i po telefonu nebo osobně přímo na kterékoli pobočce.
Až do konce dubna 2009 máte navíc možnost využít výhodné jarní nabídky a získat Osobní půjčku Cetelem - tedy až 150 000 korun za 2 870 korun měsíčně s úrokem 9,99 % (RPSN 11,79). To vše navíc bez poplatku za vedení a správu účtu.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne