Stavební výstava Stavíme, bydlíme v Ústí nad Orlicí

Datum: 3.4.2013
obrázek
Kulturní dům v Ústí nad Orlicí ve středu 10. dubna od 9 do 18 hodin a ve čtvrtek 11. dubna od 9 do 17 hodin propůjčí již po deváté své prostory k uspořádání stavební výstavy STAVÍME, BYDLÍME. Tradičně bude celý kulturní dům zaplněn expozicemi vystavovatelů z oboru stavebnictví a vybavení domácnosti. Můžete zde načerpat inspiraci, poradit se s odborníky, využít výstavní slevy a odnést si nabídkové katalogy. Opět bude k dispozici i bezplatné poradenské centrum Cechu malířů a lakýrníků.

 

Co se návštěvníci v poradenském centru dozví a přímo i uvidí, na to jsme se zeptali manažerky výstavy Daniely Nevtípilové.

Malířští mistři z profesní organizace Cechu malířů a lakýrníků ČR budou zdarma radit návštěvníkům, jak si poradit s malováním a úpravami stěn, poradí s výběrem materiálů a barev. Protože se vrací do módy šablony pro dekorační malby, budou v poradně předváděny ukázky netradičních malířských technik za použití šablon, které jednoduchým způsobem dokáží výrazně oživit interiér. Další návrat slaví i tapety. K nahlédnutí bude i velké množství různých druhů tapet. Můžete se poradit i ohledně odstranění plísní a chladu. Pokud vás předváděné služby a postupy zaujmou, můžete si řemeslníka objednat i přímo k vám domů.

S jakou nabídkou výrobků a služeb letos přichází vystavovatelé?

Každý, kdo uvažuje o modernizaci svého stávajícího bydlení nebo se chystá na stavbu nového domu jistě ocení souhrn všech novinek z moderního stavebnictví. Aby firmy co nejlépe představili své nové produkty veřejnosti, věnují velkou pozornost praktické ukázce v expozici. V letošním roce je velký zájem vystavovatelů o venkovní výstavní plochy, kde jsou expozice tvořeny velkými návěsy a přívěsy. Na nich jsou trvale naaranžovány všechny velké exponáty. Např. český výrobce kotlů představí novinku v teplovodních kotlích, které jsou určeny pro spalování tuhých paliv. V další venkovní expozici bude představeno podlahové vytápění navržené speciálně pro domy vytápěné tepelným čerpadlem včetně ukázek tepelných čerpadel. Dále venku uvidíte zahradnické keramické krby z odlehčených betonů, plastová okna a dveře v imitaci dřeva, garážová vrata a jiné vjezdové systémy.

Expozice uvnitř kulturního domu se ve velké míře věnují vytápění a úspoře tepla. Desítka firem představí vysoce účinné a provozně úsporné technologie kotelen pro rodinné domy se zaměřením na využití biomasy, dále vše od solárních systémů přes tepelná čerpadla až po radiátory a elektrická topná tělesa, topné kabely a krby.

Na výstavě můžete vybrat z nabídky více firem s garážovými vraty, bránami, stínící technikou, okny a dveřmi nebo zasklívání lodžií a bazénů. Právě na výstavě můžete přímo posoudit nabídky předložené odborníky a vybrat si tu nejvhodnější právě pro vás.

S chodem domu také souvisí domovní čistírny odpadních vod. I tuto otázku na výstavě vyřešíte. Své služby nabídnou pokrývači i s nabídkou střešních krytin nebo umělecký kovář s nabídkou krásného zábradlí. To je jen krátký výčet toho, co na výstavě uvidíte. Pro radost si můžete zakoupit dekorační svíčky, knihy nebo posoudit nabídky různých finančních domů.

Bude i letos pro návštěvníky připraveno oblíbené losování?

Ano, jistě. Novinkou letošního ročníku je losování o sadu 3 kuchařských knih v hodnotě 997,- Kč „Prostřeno od Aše po Jablunkov". Mnozí jistě znáte z TV Prima Family. Obyvatelé okresu Ústí nad Orlicí naleznou před výstavou ve svých poštovních schránkách pozvánku na výstavu s losovacím kupónem. Pokud tento kupón vyplní a hodí do losovacího osudí na výstavě, mají velkou šanci, že budou druhý den výstavy v 15 hodin vylosováni a sada knih jim bude předána.

Závěrem nezbývá než pozvat všechny místní  obyvatele, aby využili možnost proniknout více do rychle se rozvíjejícího oboru stavebnictví a využili nabízených novinek k vylepšení svého bydlení právě na výstavě STAVÍME, BYDLÍME ve dnech 10. a 11. dubna.Více informací naleznete na www.omnis.cz.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne