PRVNÍ ČÍSLO PANEL PLUS V PRODEJI

Datum: 27.2.2013
obrázek
Právě v těchto dnech vychází první letošní číslo časopisu PANEL PLUS. Dočtete se v něm, jaké jsou aktuální novinky a trendy v oblasti bydlení, nebo jak lze proměnit standardní panelákový byt v luxusní prostor k žití. Chystáte-li se na celkovou rekonstrukci panelákového bytu nebo jen na dílčí úpravy, které oživí vaše bydlení, tak nové vydání časopisu PANEL PLUS je to pravé čtení, které poradí, jak na to. Užitečné rady v časopise najdou i členové bytových družstev a SVJ.

Martina s Petrem spolu bydleli už během studií, ale střídali různé podnájmy. V Praze zůstali a začali tudíž shánět vlastní bydlení. To nakonec objevili ve starším panelovém domě ze sedmdesátých let postaveném na okraji Prahy 9. Byt 3+kk v nedávno vybudované nástavbě koupili do osobního vlastnictví, navíc za přijatelnou cenu.  A nastal čas na změnu. Architekt pojmenoval obývací pokoj pracovním názvem melounový podle barvy, která tu převládá. A tak oranžová dostala zelenou. Proměna prostoru se povedla a majitelé si denně vychutnávají originální řešení. Seznamte se. Reportáž s titulkem Nápaditá a šťavnatá proměna prozradí detaily.

S příchodem jara může rozkvést nejen příroda za okny, ale také vaše kuchyně. Stačí vsadit na svěží, jasné barvy a dezény. Mimořádnou dávku inspirace nabízejí studia Kuchyně gorenje – kuchyňský nábytek nové generace vyrobený z rozmanitých materiálů, v různých stylech a dekorech v kombinaci se spotřebiči stejné značky, a to včetně designových řad navržených ikonami světového designu, jako je například Karim Rashid, Ora-ito nebo studio Pininfarina. Více v článku Pusťte jaro do vaší kuchyně.

Jablka jsou velmi oblíbenou surovinou nejen v české kuchyni. Zejména v sladkých dezertech a moučnících. Přinášíme pro vás pár tradičních i netradičních receptů v článku Jablečná inspirace.

Malá koupelna je běžnou realitou českých panelákových sídlišť. Přestože mnozí majitelé bytů se již pustili do její rekonstrukce, řada dalších na přestavbu teprve čeká. Problém přitom nespočívá jen v nedostatku prostoru a mnohdy omezených finančních možnostech. Mnozí lidé totiž při obnově koupelny volí stále stejné prostorové řešení, a to i když zcela nevyhovuje jejich potřebám. Určitě vás zaujmou rady v článku Jak vyzrát na malou koupelnu.

V dalším pokračování seriálu Proměny bytu přinášíme možná řešení bytové návrhářky Kateřiny Mlejnkové, která se tentokrát zabývala celkovou rekonstrukcí staršího panelového bytu 2+1. Věříme, že i tentokrát najdete v článku nazvaném Dvojí proměna bytu 2+1  inspiraci pro rekonstrukci právě  vašeho bytu.

Orchideje jsou opravdu fenoménem. Pocházejí z tropických pralesů, ale pomalu se zabydlují i u nás doma na okenním parapetu. Pěstitelů orchidejí stále přibývá. Pověst o obtížně pěstovatelných  rostlinách pomalu zaniká a stále více pěstitelů a milovníků rostlin poznává, že jsou druhy, které lze úspěšně pěstovat i v bytě. Jedním z nich je Phalaenopsis. Další užitečné informace získáte v článku nazvaném Exotické krásky.

Navštívíte, spolu s námi, Peking – hlavní město Říše středu.  Nahlédnete do ateliéru malířky a grafičky Soni Lebedové a seznámíte se s dalšími “přírůstky” v sídlišti Modřanský háj.

TIP PRO VÁS:

Pokud si chcete časopis předplatit, využijte tento portál, stačí kliknout na odkaz predplatne. Zajímá vás, o čem se psalo v minulých číslech? Klikněte na Listování v časopisech.  

panel-plus---spot.mp3 (MP3 800 kB)
 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne