Dobré reference díky pečlivé práci

Datum: 15.1.2013
obrázek
Neratovická společnost KASTEN to má napsáno i na štítu. Za skvělou stavbou pečlivá firma. V době, kdy se stále víc nahlas hovoří o tom, že se snahou o co nejnižší ceny stejným tempem klesá i kvalita stavebních děl, to vypadá jako marketingový claim. Ale není. Příkladů je k dispozici víc. Jeden z mnoha je o revitalizaci jedenáctipatrového domu o třech vchodech Bytového družstva Bronzová 2024-6 v Praze 5.

V dopise, který napsali Jana Mošová, místopředsedkyně představenstva a Jiří Satranský, člen představenstva bytového družstva se praví, že realizace celého díla proběhla bez problémů, ve velmi dobré kvalitě a v přátelské atmosféře. Už samo o sobě je tohle vyjádření pozoruhodné. Nebývá to totiž až tak časté. Spíš se řeší problémy a nedostatky.

Svou roli nepochybně sehrál velký zájem a aktivita orgánů družstva. Zajímali se samozřejmě o cenu, ale hlavně o všechno, co se revitalizace týká. O to, jak se co dělá a bude dělat, o technologie, o materiály. Zástupci družstva se tak, díky své aktivitě, stali pro KASTEN partnerem. Mohli objektivně posuzovat a hodnotit přístup pracovníků KASTEN, což je základní předpoklad zdárného průběhu i dokončení díla. Jak se říká, viděli KASTENu do karet. Takže, když v dopise dále napsali, že „U společnosti Kasten je patrná snaha o skutečně objektivním a plnohodnotném informování zákazníka o celém procesu realizace projektu. Zákazník je tak informován o různých možnostech a variantách realizace díla s ohledem na kvalitu, cenu a další aspekty. Zákazník si tak může vybrat pro něho nejvhodnější a nejoptimálnější řešení…", tak věděli, o čem mluví.

Když došlo u některých položek ke zvýšení ceny, hledali pracovníci KASTEN úspory v jiných oblastech, aby celková dojednaná cena mohla být dodržena. Což znamená, že KASTEN dodržuje rozpočet a že dohodnutá konečná cena realizace díla ve sjednaném rozsahu a kvalitě je skutečně konečná. Stejně tak družstvo ocenilo i to, že „Výsledek díla pak je i v porovnání s okolními realizacemi kvalitní a realizovaný přesně dle dohodnutých podmínek v dohodnutém rozsahu i kvalitě.“ Dopis končí oceněním celého týmu společnosti Kasten a potěšením, že si družstvo pro realizaci projektu revitalizace domu vybralo právě firmu KASTEN. Družstvo tak ocenilo nejen kreativitu a nápaditost stavbyvedoucího ing. Martina Kopeckého a mistra Jana Deje, ale také nákladovou vstřícnost pracovníků společnosti KASTEN.

Na závěr jen poznámka téměř na okraj. Všimněte si onoho „v porovnání s okolními realizacemi“. To je reference za všechny peníze. A přitom je to tak jednoduché. Za skvělou stavbou pečlivá firma.

Kontakty:

KASTEN spol. s r.o.

Větrná 145, 277 11 Neratovice – Byškovice

Tel: +420 318 647 150; +420 318 647 152; e-mail: info@kasten.cz; www.kasten.cz

Text: Václav Chaloupecký

Foto: Kasten

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne