Design pro váš dům – aneb rozsviťte si do nového roku stylově

Datum: 13.12.2012
obrázek
Výrobce inteligentních elektroinstalací Eaton uvedl na český trh sérii designových vypínačů. Netřeba vybírat mezi vzhledem a funkčností, tyto interiérové doplňky v sobě spojují oboje. Stylové vypínače Eaton jsou součástí systému inteligentní elektroinstalace xComfort a splňují nejvyšší možná kritéria kvality a uživatelského pohodlí.

Při stavbě domu či rekonstrukci bytu se dříve či později vyskytne otázka výběru vypínačů. Jaké zvolit, aby ladily s barvou stěn, kam je umístit, aby je nezakrýval nábytek, instalovat je před nebo raději až po vymalování interiéru? U vypínačů Eaton jsou všechny tyto otázky zbytečné. Na výběr je z celkem 348 barevných kombinací, jsou zcela bezdrátové, takže se dají umístit kamkoliv a dle potřeby flexibilně přesouvat. Jejich montáž je velice snadná a na výběr je hned několik typů.

Vypínač bez drátů?

Tyto revoluční vypínače jsou snadno přesunovatelné díky své moderní technologii. Bezdrátový chytrý vypínač pracuje na principu vysílání a příjmu radiofrekvenčního signálu. Napájen je vlastní baterií, která má životnost až 10 let, a je zcela nezávislý na běžných kabelových rozvodech. Jeho instalace je velmi snadná. Jednoduše ho upevníte na jakýkoliv povrch či místo – na zeď, dřevo, sklo, vanu nebo noční stolek.

Čtyři designové řady – kolekce zima 2012/2013

Chytré vypínače Eaton mají čtyři designové řady a velkou škálu barevných provedení. Tři z nich se liší designem a použitými materiály, čtvrtá řada (Mysterious) je zcela ojedinělá.

Řada Original

Vypínače Original mají jednoduchý design, oblé linie rámečků a jsou dostupné v nenápadných a nevtíravých barvách (bílá, krémová, matně stříbrná, hnědá a světle šedá).

Řada Intense

Řada Intense se drží současných trendů a poskytuje výběr z celé řady pastelových a metalízových barev. Tyto vypínače upoutají pozornost na první pohled, ať už svým minimalistickým či geometrickým provedením.

Zlaté, růžové či azurově modré vypínače se stanou nedílnou součástí interiéru a přispějí k jeho originalitě.

Řada Pure

Třetí možností je série vypínačů Pure určená pro nejnáročnější zákazníky. Vyznačuje se ostře řezanými liniemi a velice elegantním provedením. Tyto chytré vypínače jsou vyráběny za použití čistě přírodních materiálů, které jim dodávají netradiční a luxusní nádech. Hliník, lakovaná ocel, bambus nebo nerezová ocel, záleží jen na preferencích zákazníka.

Řada Mysterious

Posledním tipem vypínačů Eaton je řada Mysterious, takzvané neviditelné vypínače. Produkty Mysterious nemají žádný rámeček ani žádné krytky. Vypínač je zapuštěn do zdi a zcela splývá s okolní stěnou. Můžete ho natřít barvou, polepit tapetou nebo na něj dát obklady. Jeho umístění v interiéru prozrazuje pouze decentní LED diodový kruh pro snadnou orientaci.

Více informací naleznete na

http://www.eatonelektrotechnika.cz/

nebo na http://www.xcomfort.cz/.

Text: Mgr. Zuzana Medlíková, foto: společnost Eaton

O společnosti Eaton Elektrotechnika

Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation. Společnost vstoupila na český trh v roce 1993. V září 2009 změnila společnost v souvislosti s integrací do skupiny Eaton název z Moeller na Eaton Elektrotechnika s.r.o. Významnou součástí společnosti Eaton Elektrotechnika je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče a jističe a rozvaděčové skříně. Se svými více než tisíci pracovníky se společnost řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji.

Důležitou roli v rámci koncernu plní také distribuční a skladové centrum BDC v Pohořelicích u Brna, které zajišťuje dodávky celého sortimentu produktů Eaton a Moeller zákazníkům v České republice a zemích střední a východní Evropy.

V roce 2011 se umístila na 4. příčce žebříčku Czech TOP 100 v kategorii elektrotechnika, také v žebříčku TOP100 ICT na 6. příčce a celkově v roce 2010 navýšila tržby o 5,8 % na 5,041 mld. Kč. Více informací získáte na stránkách http://www.eatonelektrotechnika.cz.

O společnosti Eaton Corporation

Elektro sektor společnosti Eaton Corporation je globálním lídrem dodávajícím zařízení a služby pro distribuci energie, správu kvality napájení, automatizaci, monitorování výkonu a řízení energetických systémů. Skupina Eaton je schopna se svým širokým produktovým sortimentem vyřešit nejpalčivější úkoly v oblasti energetického hospodářství a to pod obchodními značkami Cutler-Hammer®, Moeller®, Powerware®, Holec®, MEM® a Santak®.

Eaton Corporation, zabývající se správou kvalitního napájení oslavil v roce 2011 již 100 let své existence. Obrat celé skupiny dosáhl v roce 2010 částky 13,7 miliard USD.

Eaton je celosvětově působící společností v oblasti elektrických systémů, zařízení pro distribuci a řízení elektrické energie; hydraulických a pneumatických komponent pro civilní i armádní využití; systémů hnacích ústrojí a jednotek pro nákladní a osobní vozidla zajišťujících optimalizaci výkonu, spotřeby paliva a bezpečnosti. Společnost Eaton má přibližně 73.000 zaměstnanců a své produkty dodává zákazníkům ve více než 150 zemích. Další informace naleznete na http://www.eaton.com.

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne