Kouzelné VÁNOČNÍ TRHY v Průmyslovém paláci

Datum: 22.11.2012
obrázek
Zveme vás na neopakovatelnou atmosféru Vánoc na pražské Výstaviště v Holešovicích. Od 7. do 16. prosince se zde koná prodejní výstava dárků, dekorací a keramiky VÁNOČNÍ TRHY. Přijďte si užít nezapomenutelnou atmosféru Vánoc. Prodejní stánky s tradičním vánočním zbožím a bohatým lahodným občerstvením doplní a podtrhnou tento vánoční čas. Načerpejte na pražském Výstavišti v Holešovicích atmosféru Vánoc, kterou v obchodních centrech nelze prožít.

I letos oceníte tradiční a poctivá řemesla. Hostem veletrhu jsou od pátku 7. do neděle 9. prosince HRNČÍŘSKÉ A ŘEMESLNÉ TRHY, které nabídnou bohatý výběr z ručně vyráběného zboží. Na jednom místě se setkáte s výrobky hrnčířů, ale také dalších uměleckých řemeslníků, jako jsou kováři, truhláři, skláři, šperkaři, zvonaři, řezbáři, textilní výtvarníci aj. Nejen, že si můžete zakoupit výrobky, ale také vám svou tvorbu předvedou. V neděli 16. prosince se můžete těšit na JARMARK ONADNES.

Bohatý doprovodný program potěší a dojme vánočními tématy „KOUZLO POHÁDEK“ a „Z POHÁDKY DO POHÁDKY“, ve kterých se představí nadané děti ze zájmových souborů a kroužků. Neopakovatelným zážitkem budou zajisté rozkošná baletní vystoupení, například Dětská mše vánoční, Vánoční první krůčky, taneční vystoupení Amélie, Louskáček či scénické tance Koleda s Gavotou, Mariina ukolébavka, Vánoční loďky a mnoho dalších. Chybět nebudou ani dětské módní přehlídky a smyčcový soubor.

Vánoční trhy také nabídnou velmi příjemné posezení u dobrého jídla, kávy, punče či vína. Odborníci Vás naučí jak správně vázat vánoční věnce. Aspiraci pro vlastní tvorbu můžete pak najít na výstavě „Historické vazby“. Během těchto chvil se o vaše děti postarají v zábavném dětském koutku, kde nebudou chybět molitanové stavební kostky ani oblíbená stavebnice lego. Prostě právě tady si na chvíli odpočinete od předvánočního shonu a zároveň ho vyřešíte.

Těšíme se na vás všechny "malé i velké" a zveme vás na pražské Výstaviště v Holešovicích! Denně od 10 do 18 hodin. Děti do 15 let mají vstup zdarma. Dospělí platí 25 korun. Na jednu vstupenku lze přijít třikrát.  

Více na www.incheba.cz/vanoce

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne