Bydlení – novinky

Datum: 5.11.2012
obrázek
Nová LED svítidla Silento, Calyx a Tresol spojuje energeticky účinná LED technologie a flexibilita použití. Všechna nabízejí ideální světelná řešení pro jakoukoli místnost. Dosavadní interiér vašeho bytu máte už okoukaný a chcete všem pokojům dodat novou „šťávu“? Nový design nemusí okamžitě znamenat kýble barvy či metry tapet.

OSRAM proměňuje LED svítidla v konstrukční prvky

Nová LED svítidla Silento, Calyx a Tresol spojuje energeticky účinná LED technologie a flexibilita použití. Všechna nabízejí ideální světelná řešení pro jakoukoli místnost. Na schodišti, v obývacím pokoji nebo v kuchyni, nová svítidla kombinují design a funkčnost s moderními světelnými zdroji, přičemž vytvářejí světlo pro různé druhy potřeb.

„S našimi novými LED svítidly jsme vyvinuli inovační světelný systém: výrobky Silento, Calyx a Tresol jsou stvořeny pro flexibilní použití v obývacích a pracovních prostorech. V každém z nich jsou využity obrovské výhody LED technologie. Výsledkem je atraktivní a především vysoce funkční svítidlo,“ říká Henning Bohnhorst, vedoucí oddělení svítidel pro domácnost společnosti Osram.

Vyskládejte si interiér podle vašich představ

Dosavadní interiér vašeho bytu máte už okoukaný a chcete všem pokojům dodat novou „šťávu“? Nový design nemusí okamžitě znamenat kýble barvy či metry tapet. Trendy v renovaci starých prostor nebo zařizování úplně nových totiž hovoří jasnou řečí!

Velké haly, hotelové recepce, konferenční místnosti, ale také klasické pokoje či bytové prostory potřebují čas od času vdýchnout nový život a osvěžit. A není nic lepšího než začít právě stěnami. Ty totiž dávají prostoru jeho charakter. O otevřených prostorech a multifunkčních místnostech se hovoří stále častěji. A nic je nesjednotí tolik, jako stěny ladící s motivem dřevěných parket či laminátové podlahy. Vize odborníků a architektů je jasná: stěny by měly být zrcadlem naší podlahy. Díky nejnovějšímu systému obkládání stěn velkoformátovými deskami to bude opravdu hračka. Zapomeňte na staré a klasické dřevěné obklady a zaměřte se na lehkost a styl. S pomocí nejnovějšího systému obkladů Clic-Wall si nový prostor doslova „vyskládáte“ podle svých představ. Nezáleží, zda jde o velké plochy stěn nebo jen o zvýraznění některých částí. Nový interiér si můžete vytvořit přesně podle svého vlastního vkusu a představ.

Text: (uh)

Foto: archive redakce

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne