Začalo to deskou

Datum: 15.10.2012
obrázek
Společně do života vstoupili novomanželé symbolicky v zrekonstruovaném bytě, kde si dopřáli i novou kuchyň. Protože oba rádi vaří a tráví v kuchyni hodně času, rozhodli se pro velkorysé řešení s dostatkem úložných prostor. I když její návrh svěřili odborníkovi, oba se do budoucího řešení aktivně zapojovali.

Do kuchyňského studia BENING přišli tehdy ještě snoubenci s ne zcela jasnou představou. V nové kuchyni chtěli vysoký nábytkový modul s vestavěnými spotřebiči, široké plnovýsuvné zásuvky, drtič a některé moderní spotřebiče, o dalším se chtěli poradit.

Promyšleno do posledního detailu

Hned u vstupu do studia je zaujala vystavená indukční deska IF Zone 90 HBS (FAGOR) s atypickou šířkou 90 centimetrů a s pěti varnými zónami. „Deska se nám tak zalíbila, že jsme ji ihned objednali a teprve potom se začala plánovat kuchyň,“ vzpomíná novomanžel. „Konečná podoba vznikala během několika návštěv, během kterých nás majitel studia seznamoval s různými možnostmi řešení i materiálů. Během konstruktivní diskuze se podařilo zhotovit návrh, který byl promyšlený do posledního detailu.“

Ve vysokém lesku

S výsledkem jsou majitelé maximálně spokojeni. Ve studiu jim poradili i několik atypických řešení, díky kterým je práce v kuchyni pohodlná. Kromě zvýšené mycí zóny se dřezem je to například i zvětšená hloubka pracovní desky ve varné části, takže za indukční deskou zbývá odkládací prostor. Šedobílou kombinaci kuchyňského nábytku INFINI oživují vínově zbarvené plochy ve vysokém lesku, celý interiér příjemně zatepluje podlaha z masivu.

Text: Anna Šebestová

Foto: Josef Vomáčka

Kontakt: BENING KUCHYNĚ, Komenského 1100, Řevnice, tel.: 257 721 717 (718, 818), e-mail bening@bening.cz.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne