Rekonstrukce koupelny udělá z té vaší krásku

Datum: 7.9.2012
obrázek
Pohlédněte na svou koupelnu kritickým okem a rozhodněte se pro změnu. Koupelnový nábytek přináší celou řadu možností, jak i na malém prostoru vytvořit dokonalý interiér. Skříňky i umyvadla lze volit v různých rozměrech, takže máte vždy záruku, že se i pro vás najde ideální řešení. A navíc, vybírat lze z velkého množství designových řad, takže není problém, sladit svou koupelnu ve stylu retro, moderním designu nebo koloniální klasiky.

Příjemná

Pokud si pokládáte otázku, zda lze vytvořit interiér koupelny, který bude na první pohled líbivý, ale přitom i velmi praktický, odpověď je jednoznačně ano. A navíc, pokud zvolíte vhodnou povrchovou úpravu, můžete mít koupelnový nábytek, který odolá i pohybu a aktivitě velké rodiny. Design i praktičnost v sobě snoubí zcela nový povrchový materiál – Senosan. Jedná se o speciální folie s vysokým stupněm lesku plně srovnatelným například se sklem nebo laky. Barevné provedení červená lesk působí na vybrané řadě nábytku ASTON z dílny Dřevojasu velmi atraktivně. Krásu podtrhuje i zvolený jednoduchý typ skříněk a hranaté umyvadlo v šířce 120 cm, které mohou v případě potřeby použít dvě osoby. Jako další úložný prostor může sloužit galerka se zrcadlem a moderním LED osvětlením na bezdotykové čidlo, zavěšená nad umyvadlem.

Elegantní

Jak nejlépe docílit jemné elegance i v rámci koupelny? Vhodné je vybrat takový nábytek, který v sobě ponese zajímavý designový prvek. Tento hlavní motiv pak můžete podpořit výběrem vhodné dekorace. Pro tento případ se dokonale hodí řada koupelnového nábytku opatřená trendy ornamentem. Moderní grafika v kombinaci černého ornamentu a bílé spolehlivě oživí koupelnu a strhne na sebe pozornost všech příchozích. Pokud se atraktivní tvary nábytku ORNAMENT zkombinují s nadčasovým dekorem, který se opakuje na skříňce s umyvadlem a rámu zrcadla a s povrchem bílá folie, dosáhnete dokonalého výsledku.

Svůdná

Koupelna hraje v našem životě zásadní roli. Když pomineme tu, která se týká hygieny, je pro nás tento prostor místem, kde se ráno probouzíme a večer uklidňujeme, relaxujeme a připravujeme se na spánek. Atmosféru pohody a klidu okořeněnou dávkou harmonie lze samozřejmě podpořit i vybraným nábytkem. Pro tento případ se skvěle hodí řada Aquila Spring z dílny společnosti MYJOYS, jejíž koupelnový nábytek v sobě spojuje úžasný design a vysoce kvalitní materiál. Neopakovatelným dojmem působí zvolená grafika na čelní ploše skříňky s umyvadlem, pod kterým je umístěn LED diodový pásek, jenž pohodu podpoří příjemným světlem. Pokud byste si však přáli oživit skříňky například tulipány, není to problém - navrhnout si můžete i svůj vlastní motiv.

Text: Martina Rychetská

Foto: MYJOYS, Dřevojas

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne