Inovativní domovní telefony

Datum: 10.6.2012
obrázek
Vstupní dveře do každého domu či bytu představují bránu mezi dvěma světy. Nové moderní audio a video telefony přináší zcela nové možnosti komunikace mezi světem před dveřmi a uvnitř vašeho bytu: vyšší bezpečnost, komfort a stylový design. Představujeme vám inovativní domovní telefony ABB-Welcome.

Venkovní audio a video tabla – komfort, bezpečnost, design

Pokud chcete vidět ze svého bytu, co se děje u vašich vchodových dveří, a kladete důraz na maximální bezpečnost a komfort, vyberte si verzi komfortního video tabla.

Vystačíte-li si se zvukem, zvolte verzi audio. Tabla jsou ve špičkovém designu a vyrobena z robustní ušlechtilé oceli. Video tabla jsou vybavena kvalitní barevnou kamerou s mimořádným zorným polem a nočním viděním. Snadno tak rozpoznáte obličeje návštěv i v noci.

Domovní videotelefony s dotykovým XXL displejem

Vnitřní domovní videotelefon ABB-Welcome má dotykový XXL displej s úhlopříčkou 18 cm. Vždy uvidíte, co se děje za vašimi venkovními dvečmi. Intuitivní ovládání obstará 6 rychlých tlačítek s množstvím funkcí. Videotelefon lze použít též jako fotorámeček.

Víte, kdo u vašich dveří byl, i když jste nebyli doma?

Jakmile stiskne osoba u vchodových dveří zvonek, jsou ihned pořízeny 3 snímky každého návštěvníka. To je velmi praktické! Při příchodu domů snadno zjistíte, kdo zvonil ve vaší nepřítomnosti.

Domovní audiotelefony pro zrak i sluch

Hands-free ovládání u nás jako standard. Zapomeňte na padající sluchátko a mějte volné ruce. Podsvícený 3,8 cm velký displej zobrazí nejdůležitější funkce i v naprosté tmě. Pomocí tlačítek audiotelefonu lze ovládat zámek dveří, ztlumení zvuku, rozsvícení světla v hale i otevření vjezdové brány.

Audiotelefony ABB-Welcome s hands-free lze kombinovat do vícenásobných sestav spolu s vypínači a dalšími přístroji elektroinstalace.

Kompletní koncepce domovní elektroinstalace

Domovní telefony ABB-Welcome plně souzní s designem vypínačů a zásuvek. 8 desig-nových řad, 52 barevných a materiálových provedení je pro vás zárukou vytvoření stylového konceptu elektroinstalace bez kompromisů.

Dopřejte si kvalitní značkové řešení. Více www.domovnitelefonyabb.cz

Text:  (PR)

Foto: ABB  

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne