Datovka do mailu - nová služba nejen pro podnikatele

Datum: 4.6.2012
obrázek
Chystáte se na dovolenou? Chcete mít stále informace přicházející do vaší datové schránky pod kontrolou a nestrachovat se, že vám nějaká informace unikne? Společnost ADgency přichází s novinkou, službou, která zajistí, že budete mít veškeré informace a pohyby v datové schránce dvacet čtyři hodin denně k dispozici.

To vše díky „Datovce do mailu“. Ta spolehlivě, bezpečně a bez instalace doručí veškerý obsah datové schránky do vámi zvoleného emailu. Navíc díky novodobé technologii si „Datovky do mailu“ můžete číst, na jakémkoliv zařízení, které je schopno přijímat email, včetně vašeho PC, Apple, mobilu či tabletu. Bezpečnost „Datovek do mailu“ je zajištěna zašifrováním veškerých informací, která jsou na serverech „Datovky do mailu“ uložena. Samotné datové zprávy nejsou ukládány a míří z datové schránky rovnou do emailu zákazníka.
„Jako ředitel společnosti vím, co znamená pravidelný výběr datové schránky a starosti s tím spojené. Proto jsem se společně se svým týmem rozhodl vytvořit službu, která všem vlastníkům datových schránek ulehčí život a bude je pravidelně informovat o jejich stavu. Po dlouhém vývoji a konzultacích s odborníky vznikla  Datovka do mailu,“ říká Milan Rejholec, ředitel společnosti ADgency. „Službu jsme navrhli tak, aby byla bezpečná, spolehlivá a snadná na ovládání. Což znamená, že ji mohou uživatelé datových stránek využívat stejně jako email z celého světa a nemusí mít obavy, že by jim unikla jakákoli důležitá informace. Dvaceti čtyř hodinový servis sedm dní v týdnu a spolehlivé doručení zpráv zajišťují specializované servery umístěné na páteřní síti českého internetu, které společnost ADgency zajišťuje,“ dodává Milan Rejholec.

Věděli jste, že:

- od 1. července 2012, a to po tříleté lhůtě od vzniku datových schránek pro právnické osoby, jsou všichni advokáti povinni vlastnit datovou schránku,

- v České republice je k datu 28. května 2012 zaregistrovaných 468 436 datových schránek s průměrnou 97,3% úspěšností doručení,

- společnost ADgency nabízí možnost zasílat informace z datové schránky na dva zadané emaily?

Text: Martina Kloudová
Foto: ADgency

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne