Už jste vyzkoušeli masážní matraci?

Datum: 30.4.2012
obrázek
Skvělá elasticita, vysoká průchodnost vzduchu a navíc masážní efekt! To nabízí inovativní matrace 3D Rainbow Technology, které na český trh dodává společnost Hilding Anders a zákazníci si takto vyrobené matrace okamžitě oblíbili.

Každá matrace vyrobená pomocí 3D Rainbow Technology v sobě spojuje skvělou bodovou elasticitu, vysokou průchodnost vzduchu a navíc nabízí masážní efekt. Těchto vlastností je dosaženo díky speciální technologii skladby pěn různých typů, hustot a barev ve třech osách – tedy 3D Rainbow („Rainbow“ znamená v českém překladu „duha“). Vedle atraktivního designu je hlavní výhodou těchto matrací vysoký komfort zdravého spaní.

Kde je najít?

Pokud si chcete matrace s 3D Rainbow Technology osobně vyzkoušet, nabízí značka Slumberland www.slumberland.cz luxusní matraci Color Visco s pětiletou zárukou. Tato jedinečná sedmizónová partnerská matrace je vyrobena kombinací dvou typů profilovaných líných pěn v ložné části a kvalitní studené pěny ve střední části, nabízí možnost volby tuhosti stran Soft (žena) / Hard (muž) a je vhodné uložit ji na lamelový rošt. Na výšku měří 20 cm, doporučené zatížení je do 130 kg a dodává se s potahem Jojoba, který je snímatelný, dělitelný na 2 části a pratelný na 60 stupních Celsia.

Hledáte-li ekologický výrobek, vyzkoušejte partnerskou matraci Natural Bio Color.
Jaké jsou její hlavní přednosti?

  • díky 3D Rainbow Technology dokonale kopírujetvar lidského těla.
  • matrace je oboustranná, měkčí strana Soft vhodná pro ženy, a tvrdší stranu Hard pro muže.
  • má 21 cm na výšku a je opatřena velmi kvalitním potahem, který je příjemný na dotek, snímatelný a pratelný na 60oC.

Potah má antibakteriální úpravu, obsahuje dutá vlákna a netkané textilie, díky čemuž dokáže potlačovat nepříjemné pachy. Také značka Tropico (www.matracetropico.cz) nabízí matrace vyrobené pomocí 3D Rainbow Technology – jedná se o Calipo Maxi, vycházející z léty prověřeného bestselleru Calipo. Je určená především zákazníkům, kteří mají problémy s páteří, ale samozřejmě ji můžeme doporučit i těm, kteří chtějí ortopedickým problémům předejít.

Sedmizónové jádro a Jojoba

Matrace s  dlouhou životností díky sedmizónovému jádru, líná pěna optimalizuje svoji tuhost podle absorbovaného tepla a zaručuje výborné přizpůsobení lidskému tělu, každá strana matrace má jinou tuhost líné pěny (Soft pro ženy, Hard pro muže), vlákna potahu jsou ošetřeny extrakty z keře Jojoba, díky čemuž mají blahodárné účinky na lidskou pokožku. Vysoký komfort spánku pro aktivní jedince poskytne také 20 cm vysoká matrace Single značky Tropico (www.matracetropico.cz), jejíž přednosti jsou:

  • ložná plocha kombinuje Flexifoam® a studené BIO pěny s přísadou Aloe Vera,
  • technologie 3D Rainbow Techology zajišťuje vynikající ortopedické vlastnosti (rozkládá tlak, optimalizuje podepření páteře), a zároveň podporuje její provzdušnění,
  • masážní profilace pak přináší svalové uvolnění a celkovou relaxaci.

Vývoj nových technologií postupuje mílovými kroky i u výrobců matrací. Už je jen na vás, zákaznících, abyste se při nákupu matrace zeptali nejen na produkt samotný, ale i na tradici značky a technologie použité výrobcem. Můžete se tím vyhnout nepříjemným komplikacím do budoucna.

Text: (pr)

Foto: Hilding Anders

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne