Nový PANEL PLUS také v síti Geco

Datum: 17.4.2012
obrázek
Letošní již druhé vydání časopisu PANEL PLUS je k dostání od 18. dubna v novinových stáncích PNS, MediaPrint & Kapa a síti Geco. Dozvíte se, jak zrekonstruovat byt, ukážeme vám různé varianty řešení přestavby nebo renovaci kuchyně, kterou zvládne každý kutil. Nebudou chybět ani informace pro Bytová družstva a SVJ. Navíc je součástí časopisu také Finanční příloha.

Návštěva v rekonstruovaném bytě v panelovém domě má své přednosti. Bývá totiž velmi snadné si představit, jak to zde vypadalo původně. Typy bytů si jsou velmi podobné a vysvětlovat podstatu umakartového jádra, stejně tak jako další zákonitosti tehdejší výstavby, jistě není třeba. „Tak takhle to tady ještě před necelým rokem vypadalo," konstatuje paní Zdena a ukazuje nám fotografie. V bytě s panelovými stěnami v původním stavu prožila více jak čtyřicet let. Později začala přemýšlet nad jinými typy bydlení, ale nakonec se rozhodla pro rekonstrukci svého panelákového bytu. Bylo tedy rozhodnuto a rekonstrukce začala nabývat na stále konkrétnější podobě. A jak to dopadlo? To se dozvíte v reportáži nazvané Byt jako galerie.


Také bychom ji mohli nazvat koupelnou pro odvážné, protože rekonstrukce otevřela celý mycí prostor včetně WC do bytu, a majitelka se rozhodla, že pro intimitu jí stačí textilní předěly. S architektkou, kterou majitelka panelového bytu oslovila, se stýká již od dětství. Znají se navzájem dobře, panuje mezi nimi důvěra i soulad, a tak nebylo těžké stanovit si, jakým směrem se bude rekonstrukce koupelny ubírat. A s výsledkem jejich snažení se můžete seznámit v článku Koupelna s temnou elegancí.

 

Přestala vás bavit stará kuchyňská linka? Potom vás možná bude zajímat recept na její rychlou, finančně dostupnou a hlavně efektní proměnu. Možná jste i vy majiteli kuchyně s nudným obkladem, která nejen svým designem, ale i barevným provedením už vás zkrátka omrzela. Návod, jak si poradit najdete v článku Jak na novou linku za vteřinku.

Vybíráte nové interiérové dveře pro svůj byt? Než začnete běhat po obchodech, zkuste využít výhod informační dálnice 21. století. Aplikace společnosti SOLODOOR dovolují na většinu otravného pojíždění po prodejnách zapomenout a ty pravé dveře nalézt prostřednictvím počítače a internetu. Řadu dalších informací se dozvíte v článku  Výběr interiérových dveří ulehčí počítač.

Tulipány jsou jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších květin v jarních zahradách. Známe velkokvěté hybridy divokých barev i tvarů, ale půvabné jsou i původní plané druhy, kterých byla dosud popsána necelá stovka. Řadu dalších informací získáte, když si přečtete článek Tulipány patří k jaru.

Jedním z hlavních poslání Feng Shui je mít příjemný pocit ze svého bytu nebo domu, být hrdý na to, jak vypadá a těšit se na příchod domů. Váš domov je vaším odrazem, a proto je třeba, aby nejen interiér, ale také exteriér a samotný vstup do bytu nebo domu byl takový, abyste na něj mohli být pyšní. Rady, jak si počínat, najdete v článku Vstupní prostor a Feng Shui.

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne