Dormeo přichází s revoluční technologií Octaspring

Datum: 30.3.2012
obrázek
Známý výrobce matrací Dormeo uvádí na český trh novou generaci matrací s použitím revoluční technologie Octaspring, která přináší úplně nový pohled na kvalitu spánku. Pěnové pružiny Octaspring se dokonale přizpůsobí tělu a poskytnou mu dokonalou oporu. Zároveň zajistí nadstandartní prodyšnost, díky níž odvádějí z matrace nadbytečné teplo a vlhkost. Matrace je k dostání v nové prodejně Dormeo v Průhonicích-Čestlicích.

 „Kvalitní spánek ovlivňuje řada faktorů a nespavost často bývá pouze důsledkem nekvalitní nebo nevhodné matrace,“ říká Veronika Čiháková, Brand Manager značky Dormeo. Pro pohodlný spánek je důležitá správná opora těla – tedy kvalitní matrace. Důležitá je zároveň prodyšnost matrace - bez ventilace se totiž její povrch začne zahřívat, což má za následek nadměrné pocení. To nejen narušuje spánek, ale způsobí, že matrace se začne propadávat, ztrácet barvu a začnou se v ní množit různé mikroorganismy a roztoči, kteří způsobují alergie. Systém ventilace Octaspring umožňuje vzduchu volně proudit skrz matraci díky své plástvové struktuře. Tím je z matrace odváděno teplo i vlhkost a matrace zůstává suchá a svěží.

 

Dormeo Octaspring je vyrobena z pružin z PUR pěny Ecocell. Každá pružina je samostatná, pohybuje se nezávisle na ostatních a má různou pevnost a oporu. Tím vznikají zóny s různou tvrdostí, které vyhoví potřebám každé části lidského těla. Výroba matrace Dormeo Octaspring je navíc velmi šetrná vůči životnímu prostředí, a to díky použitým materiálům. „Například zplodiny CO2 jsou během výroby zredukovány až o 40 %,“ dodává Čiháková.

 

Na konci minulého roku proběhl ve Slovinsku průzkum spokojenosti zákazníků s matrací Dormeo Octaspring. Ukázalo se, že nejvíce lidí ocenilo přizpůsobivost konturám těla a regulaci teploty při spánku a zároveň poukázalo na rozumný poměr kvality a ceny („určitě ano“ nebo „spíše ano“ odpovědělo 73 % respondentů). Spokojeno nebo velmi spokojeno bylo přes 80 % respondentů
a 86 % by matraci Dormeo Octaspring rozhodně doporučilo svým známým či přátelům.

Text: (pr)

Foto: Dormeo              

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne