Snadný úklid podlahových ploch bez námahy

Datum: 19.3.2012
obrázek
Nebaví vás zbytečně plýtvat drahocennou energií na vysávání nečistot z podlah a koberců? Tyto starosti jsou již minulostí. Nové robotické vysavače Hoover RBC udělají všechnu obtížnou práci za vás. Pracují naprosto tiše a spolehlivě. Díky desítkám senzorů se orientují v prostoru zcela samostatně.

Díky robotovi strávíte svůj čas mnohem zábavněji než věčným držením nástavce s vysávací hubicí. Robotický vysavač Hoover RBC zvládne vyčistit, umýt nebo zamést všechny druhy podlah a koberců.
Díky dálkovému ovládání si sami můžete zvolit pořadí automatických programů. Robotické vysavače Hoover se také pyšní přehledným LCD displejem. V současné době míří na trh hned tři typy robotických vysavačů, pod kterými je podepsána firma Hoover.

První z nich Hoover RBC 009. Prachu vyjíždí vstříc s antibakteriální UV lampou. Dvourychlostní robotický vysavač dále disponuje funkcí denního a týdenního plánu úklidu. Můžete si tak předem naplánovat, kdy váš byt nebo dům bude potřebovat očistu. Při turborychlosti dokáže HOOVER RBC 009 obsáhnout a uklidit 680 metrů čtverečních čisté plochy. K omezení prostoru vysávání můžete využít virtuální zeď. Samozřejmostí jsou pogumovaná kolečka, čtyři senzory proti pádu a automatický návrat po vybití do základy. To celé zabalené do černé barvy.

Druhý z modelů – Hoover RBC 006 nabídne svému majiteli šedivý design a dokonce 9 programů. Provozní doba až 90 minut při výkonu 24 W a možnost vybrat si ze dvou rychlostí, zajistí vaší podlaze a koberci dokonalou čistotu. Ve výbavě naleznete i HEPA filtr, který je schopen zachytit všechny bakterie. Vysoký lesk vašich parket pak zajistí podlahový leštič.

Trojici uzavírá – Hoover RBC 003 je k dostání v modrém kabátě, má 7 programů a dostane se i na těžko dostupná místa. Automaticky zahájí vysávání a vrátí se před vybitím baterie zpět do nabíjecí základny. Na jedno nabití vydrží uklízet až 60 minut a pokryje 200 metrů čtverečních čisté plochy bez překážek. Ani případný kus nábytku v cestě ale nezabrání vysavači v přirozeném pohybu. Čtyři senzory proti pádu, nárazník se zpomaleným dotykem a pogumovaná kolečka promění přístroj v ladnou baletku.

Text: JIří Kolbaba
Foto: Hoover

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne