Chcete snídat s Audrey každý den?

Datum: 7.2.2012
obrázek
Nejen milovníkům filmové klasiky je určena speciální edice fotografií ze slavných filmů s Audrey Hepburn, ze které si nyní můžete vybrat i vy. Stačí si na stránkách www.obrazynamiru.cz zadat do vyhledávače heslo Audrey Hepburn a vybírat z široké nabídky černobílé klasiky i barevných portrétů nesmrtelné Audrey.

Pak už jen zvolíte požadovaný rozměr a materiál, ze kterého má být obraz vyroben. Během jednoho týdne bude vaše zakázka vyřízena a vy se můžete těšit na svou krásku z filmového plátna.

Chcete snídat u Tifannyho nebo raději strávit prázdniny v Římě?

Nemusíte být zrovna nadšeným divákem starých filmů, aby vás uchvátila krása černobílých fotografií nejslavnějších filmů herečky Audrey Hepburn. Štíhlá diva se stala módní i filmovou ikonou a její fotografie z filmů Snídaně u Tiffanyho nebo Prázdniny v Římě se staly nesmrtelnými. Fotografie jsou stejně jako dáma na nich velmi elegantní a díky kombinaci pouze dvou barev černé a bílé se hodí do většiny interiérů. Chcete snídat s Audrey každý den? Umožní vám to stránky www.obrazynamiru.cz, kde je s Audrey připraveno 82 fotografií z uvedených filmů, ale také portréty a momentky.

Obraz nebo tapeta?

Černobílé fotografie můžete převést na tolik oblíbené plátno, které je vypínáno do tzv. blind rámů. Ten má podobu dřevěného vnitřního rámu a jeho výhodou je nenásilné zakončení obrazu, které na stěně nepůsobí tak rušivě jako klasický rám. Volba rozměru obrazu je zcela na vás, navíc chytrá kalkulačka vám okamžitě ukazuje, kolik vás vzhledem ke zvolenému rozměru a materiálu bude vaše dívka z filmového plátna stát. U vybraných motivů můžete po poradě s asistentkami projektu zvolit i velkoformátový tisk na fototapetu a mít tak dívku doma v nadživotní velikosti.

Kvalitní výběr materiálů

Ať už je pro váš interiér vhodnější obraz nebo fototapeta, vždy se můžete spolehnout na vynikající řemeslné zpracování a kvalitní výběr materiálu, z něhož jsou tyto oblíbené interiérové dekorace vyrobeny. Nechte se zlákat nostalgickou a elegantní krásou starých časů v moderním pojetí a ze stránek www.obrazynamiru.cz si objednejte svou krásku z plakátu.

Text: Lucie Andrýsková

                                                          Foto: Profimedia

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne