VÝSTAVA STAVÍME BYDLÍME V JIHLAVĚ

Datum: 2.2.2012
obrázek
Máte v plánu stavět nebo rekonstruovat? Navštivte 6. ročník stavební výstavy STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě a využijte služeb poradenských center na výstavě. Kulturní dům v Jihlavě se ve středu 22. a ve čtvrtek 23. února stane „rájem stavebníků“. K dispozici bude více než 70 firem se svými odborníky, kteří představí své výrobky, služby a hlavně zodpoví na odborné úrovni všechny dotazy z oboru stavebnictví. Vstup na výstavu je zdarma.

Novinkou letošní výstavy STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě jsou výstavnická poradenská centra. Jedním z těchto center bude poradenské a předváděcí centrum Cechu malířů a lakýrníků. Malířští mistři budou na výstavě zdarma radit návštěvníkům, jak se lehce vypořádat s malováním a úpravami stěn. Přijďte se poradit o výběru materiálu a barev do vašich domovů. Uvidíte praktické ukázky dekorační malby, což je netradiční velkoformátová technika využívající šablony pro oživení plochy stěn. K nahlédnutí bude velké množství tapet. Uvidíte nové možnosti využití tapet, které jsou opět v módě. Z lakýrnické techniky se seznámíte s fládrováním, což je imitace dřevěné struktury. Od mistrů malířských se dozvíte, jak se prostřednictvím malování zbavíte plísní a chladu stěn.

Další velké poradenské centrum bude zajišťovat jeden z největších místních hobby marketů s nabídkou všeho pro dům, byt a zahradu. Návštěvník se seznámí s novou službou – mobilním projektovým poradcem, který se postará o velké zakázky od návrhu až po realizaci za co nejnižší ceny. Návštěvníci mohou k nákupu zboží využít i výstavnické slevové kupóny.

Celý jihlavský kulturní dům bude zaplněn expozicemi vystavovatelů nabízející vše od stavebního materiálu až po vybavení domácnosti. Expozice budou umístěny od vstupních dveří přes salonek, dvě mezipatra až po hlavní sál. Skladba vystavovatelů bude velice pestrá a jistě uspokojí každého, kdo se chystá stavět nebo rekonstruovat dům či byt. Pokud jste se svým bydlením spokojeni, můžete si porovnat nabídku několika firem nabízející postele, matrace, deky a polštáře. Ženy jistě osloví parní žehlící systém nebo parní čistič. Interiér bytu můžete doplnit třeba nákupem barevného biogelu na uchování řezaných květin.

A co je připraveno pro stavebníky, kteří jen čekají až přijde jaro a pustí se do stavebních prací? Pro ty co, potřebují zrenovovat starý dům bude na výstavě připraveno hned několik firem s nabídkou  vysušování vlhkého zdiva různými metodami. Se snížením energetických nákladů u starších staveb také souvisí i dobrá izolace stavby např. stříkanou izolační pěnou nebo zateplení stávajících oken jejich speciální renovací. V dnešní době je u staveb velmi diskutovanou otázkou protipožární ochrana. Na výstavě uvidíte velký sortiment protipožárních laků a barev, které ochrání dům

U novostaveb je v oblibě pravá dřevěná podlaha, dřevěné dveře, zárubně i schodiště, to vše na výstavě naleznete. Pro stavebníky je důležité také vyřešit vytápění. Musí se rozhodnout mezi tepelným čerpadlem, solárními kolektory nebo klasickým kotlem na pevná paliva nebo stále oblíbenější krbová a kachlová kamna. Zástupci firem nabízející různé druhy topení vám na výstavě rádi zodpoví všechny vaše dotazy.
Zajímavá bude i expozice s nabídkou LED svítidel, které přímo nahrazují klasické vláknové žárovky a jsou ještě úspornější než známé „úsporné“ žárovky, které mají krátkou životnost.
Jedním slovem na výstavě naleznete vše od garážových vrat až po střešní krytinu.

Udělejte si čas a přijďte na výstavu STAVÍME, BYDLÍME do kulturního domu v Jihlavě ve dnech 22. února od 9 do 18 hodin a 23. února od 9 do 17 hodin. Čeká zde na vás plno inspirace, časopisů, prospektů a praktických rad i ukázek z oblasti stavebnictví. Vstup na výstavu je zdarma. A dokonce můžete na výstavě vyhrát i poukázku v hodnotě 1000 Kč na nákup zboží v obchodním domě IKEA.Více informací naleznete na www.omnis.cz.

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne