Domov za každými dvířky

Datum: 01.02.2009
obrázek
Jako neexistují na světě dva stejní lidé, neexistují ani dva stejné byty. Každý z nás je originál a tomu odpovídá i naše bydlení. A jak se časem měníme a vyvíjíme, mění a zdokonaluje se i náš byt.

Domov za každými dvířky

Jednoho dne začneme přemýšlet o změně a každým dalším dnem je naše představa propracovanější, reálnější a bližší. Srdcem každého domova je kuchyně. Je docela přirozené začínat se změnami právě tady, ale vyměnit kuchyňskou linku se zdá nejen složité, ale také drahé. Jenomže - a potvrdí to každý bytový architekt - někdy má i zdánlivě malá změna naprosto zásadní význam. Proč přebudovávat celou kuchyňskou linku, když stačí vyměnit dvířka!Je sympatické, že tomuto segmentu domácího trhu vévodí právě česká firma. Trachea. Ač to zní neuvěřitelně, nabízí standardně přes sto tisíc možných provedení nábytkových dvířek! Právě Trachea uvedla na trh takové novinky jako úpravu povrchových fólií patinou či leskem (dokonce i patinou s leskem!), oblouková čela zásuvek nebo dvířka se zapuštěnými kovovými úchytkami.Je přirozené, že škála využití těchto možností nekončí jen v kuchyni. Nábytková dvířka Trachea nacházejí uplatnění v ložnicích, obývacích pokojích, předsíňových stěnách, koupelnách, dětských pokojích či domácích pracovnách. K jejich přednostem patří vysoká kvalita, příznivá cena a také skvěle sestavená nabídka tvarů frézování, zadních stan a především povrchových fólií – od pastelových barev přes strukturované povrchy až dezénům dřevin téměř nerozeznatelných od originálu.

A ještě jedna věc je důležitá: Trachea stále zůstává otevřenou a přátelskou firmou orientovanou především na zákazníka a jeho potřeby. Přesně v duchu svého firemního sloganu: Domov za každými dvířky.

                                                                                        Foto a vizualizace: Trachea
 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne