Působivý design, který sluší

Datum: 7.12.2011
obrázek
Krásně jednoduchý kulatý tvar a přírodní materiál. To jsou hlavní rysy nového designu domovní elektroinstalace – spínačů a zásuvek Decento®. Skutečné porcelánové spínače a zásuvky, které nikdo nepřehlédne. Žádné retro, ale originál.

A do jakých interiérů Decento® patří?

V tom je kouzlo tohoto nového designu - mnoho možností, mnoho stylů. Moderní interiéry stylu „Provence“ s modrobílými a šedohnědými tóny. Klasická česká chalupa nebo roubenky, které jsou stále populárnější. A rovněž zámecké, hradní, palácové interiéry nebo stoletý hrázděný domek. Kam patří Decento® určí všichni milovníci stylových a hodnotných věcí a materiálů.

Materiál - porcelán

Dominantním materiálem je sněhobílý a velmi odolný porcelán, který vznikl za použití moderních technologií. Provedení s vysokou glazurou přináší příjemný pocit při každém dotyku nebo pohledu. V designu Decento® se snoubí umění, vysoká materiálová hodnota spolu s užitnou díky moderním elektrickým přístrojům. Z porcelánu je vyroben nejen rámeček, ale i kryty a páčky spínačů a kompletní zásuvky. Přístrojové vybavení je jednoduché a účelné. Je dáno především snahou o čistotu designu i možnostmi materiálu. V nabídce je šest druhů spínačů, včetně žaluziového, a zásuvky běžné, televizní a rozhlasové a také komunikační. Některé funkce, jako např. stmívání, lze snadno vyřešit spojením s rozvaděčovými přístroji nebo s prvky inteligentní elektroinstalace Ego-n®. Kompletní nabídku elektroinstalace v designu Decento® naleznete na www.abb.cz/elektropraga.

http://www117.abb.com/index.asp?thema=9882

Text: (pr)

Foto: společnost ABB

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne