Busch-iDock - ještě větší využití iPodů a iPhonů

Datum: 7.12.2011
obrázek
Oblíbená součást moderní elektroinstalace - rádio do zdi od ABB se připojila ke světovému fenoménu pod názvem iPod a iPhone od společnosti Apple. Zcela nová je dokovací stanice s názvem Busch-iDock, která zprostředkovává spojení a přenos signálu ze zmíněných přístrojů Apple do ozvučovacího systému.

Samotná dokovací stanice je určena zejména pro spojení se známým a populárním zesilovačem s tunerem FM, tzv. rádiem do zdi, které najde uplatnění např. v koupelnách, kuchyních a dalších obytných prostorech. Kromě přenosu zvuku zajišťuje dobíjení baterie pro zmíněné přístroje Apple a je navíc vybavena vstupní zdířkou 3,5 mm pro připojení různých jiných MP3 přehrávačů.

Do dokovací stanice je možno připojit všechny přístroje Apple, vybavené Dock Connectorem. Pro dálkové ovládání přehrávání je možné použít dálkové ovládání Apple Remote, přičemž toto ovládání je funkční pro zesilovač s tunerem FM, i když iPod ani iPhone není zapojen v dokovací stanici. Pohodlně si pak můžete přepínat rozhlasové stanice a ovládat hlasitost z vany plné teplé vody.

Instalace je velmi jednoduchá, prostě stačí připojit přístroj na 230 V stejně jako rádio a navzájem propojit, plus připojit vybrané reproduktory. Samozřejmě, že instalace by měla být prováděna profesionálem v oblasti elektroinstalací.

Dokovací stanici Busch-iDock si můžete pořídit, stejně jako rádio, v designových řadách Neo®, Element®, Time®, Time® Arbo, future® linear, solo®, solo® carat a alpha exclusive® z nabídky ABB. Dokovací stanice je součástí systému Audioworld.

Více informací na https://nizke-napeti.cz.abb.com/

https://nizke-napeti.cz.abb.com/audioworld

Text: (pr)

Foto: společnost ABB

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne