Originální obraz do bytu

Datum: 29.11.2011
obrázek
Člověk se od nepaměti obklopuje krásou a uměním, zejména pokud jde o originální umělecké kousky, které nemá nikdo jiný. Společnost Genomac proto dala vzniknout ojedinělému uměleckému dílu – Genoportrétu. Ten slučuje vysokou úroveň vědeckého bádání a moderní design dvacátého prvního století.

Když procházíme na zámcích obrazové galerie, můžeme vidět, jak malíř zachytil podobu portrétované osoby v různých stádiích života od dětství přes dospělost až ke stáří. Vědecký pokrok a nové technologie dávají možnost nové, jedinečné vizualizaci člověka v podobě jeho DNA čárového kódu. Dokazuje to, že i věda může být zachycena v zajímavé, netradiční podobě a obklopovat nás příjemným způsobem každý den.

Genoportrét

  • je inspirován DNA, která je u každého člověka výjimečná. DNA je pro grafické zpracování zobrazena ve formátu unikátního dvojrozměrného čárového kódu, který je přenesen do podoby obrazu na kvalitním plátně se speciální povrchovou úpravou.
  • může znázorňovat nejen vlastní DNA, ale i různé kombinace, například sourozenců, partnerů nebo rodiny. Originální obraz lze využít jako vhodný dárek k Vánocům nebo jiným významným událostem, jako jsou například výročí svatby nebo promoce. Obdarovaný si může být jist, že se nesetká se stejným kusem.
  • neobsahuje žádné informace týkající se zdravotního stavu a nelze podle něj identifikovat konkrétního jedince. Tím zůstávají bezpečně skryty citlivé osobní údaje.
  • lze vyhotovit v modré, zelené nebo červené barvě na černém nebo bílém pozadí. Nejmenší formát obrazu je 300x200 mm a největší dosahuje rozměru 1000x800 mm.

Informace pro zhotovení Genoportrétu se získávají analýzou slin, ze kterých jsou laboratorně přečteny specifické hodnoty. Ty jsou složitou metodou převedeny do formátu, který je následně barevně zakódován a ztvárněn do podoby originálního obrazu. Pokud si nejste jisti jakou variantu obrazu zvolit, můžete situaci vyřešit dárkovým poukazem, který věnujete svým přátelům, známým či příbuzným. Cena Genoportrétů je závislá na množství zobrazených DNA a velikosti obrazu a pohybuje se od 6 840 Kč do 23 490 Kč. Doba vyhotovení je 6 až 10 týdnů.

Více informací naleznete na www.genomac.cz.

Text: (cz)

Foto: Genomac

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne