Podzimní PANEL PLUS speciál právě v prodeji

Datum: 22.11.2011
obrázek
Přišel podzim a s ním další vydání časopisu PANEL PLUS SPECIÁL. Stejně jako v předchozích letech má podzimní speciál ambice přinést vám něco nového, originálního, co se v běžných číslech neobjevuje. Jaké jsou nové trendy bydlení, co nového se objevilo na trhu, jak si poradit s malým prostorem koupelny, jak nejlépe zrekonstruovat panelákový byt? To je jenom část otázek, na které naleznete odpovědi.

Od jarního vydání speciálu jsme shromažďovali informace, půdorysy a ukázky realizací, vztahující se k modernizacím nejen bytů, ale i panelových domů. Stále mnoho bytů má ale zásadní rekonstrukci bytového jádra nebo jenom koupelny ještě před sebou. Několik variant nových řešení vám určitě pomohou v hledání té pravé.

Na adresu naší redakce dochází stále více dopisů a mailů s žádostí o pomoc při rekonstrukci bytu. Rubrika Proměny bytu získává stále více na popularitě.  A tak i v tomto speciálním vydání našeho časopisu otiskujeme rady a možná řešení z dílny bytové návrhářky Kateřiny Mlejnkové. Tentokrát plníme přání paní Pavlíny z Pardubického kraje.

Mladý pár, se dvěma malými dcerami, z Prahy 4 se rozhodl přihlásit se do pořadu Jak se staví sen. Jejich snem je proměna malé kuchyně v panelákovém bytě, která je ve špatném stavu již po původním majiteli. Kompletně se ale nakonec rekonstruovala také chodba a přilehlá koupelna, kde bylo ještě původní umakartové jádro. A jak to všechno dopadlo se dozvíte v reportáži nazvané Tři rekonstrukce v jednom bytě.

Co všechno váš dům potřebuje, abyste se doma cítili dobře? Mezi první požadavky určitě bude patřit okno. Nyní pomiňme jeho úlohu získávání dostatečného množství světla a nezbytného větrání. Kromě těchto samozřejmých funkcí se dnes stále více zaměřujeme na jeho vlastnosti a take nás zajímá jeho údržba.

Jistě milujete, stejně jako my, atmosféru Vánoc, vůni cukroví a jehličí. Přinášíme vám několik námětů, jak nejslavnější svátky v roce ozvláštnit a ostatní překvapit jedinečnou
a originální výzdobou.

______________________________________________________________________________

V časopisech PANEL PLUS naleznete mnoho dalších článků a plánků přestaveb panelových bytů,
které na našem portálu nezveřejňujeme.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne