Nová matrace? Kupte v akci – ušetříte!

Datum: 11.11.2011
obrázek
Máte doma matraci starší deseti let? Je čas se zamyslet, co s tím. Taková matrace rozhodně zdravému spaní neprospívá. Myslíte si, že je nutno kupovat důležitější věci než matraci? Závisí to na úhlu pohledu. Investicí do matrace investujete také do svého zdraví.

Že nevěříte různým akcím? Možná máte pravdu, ale je nutno si uvědomit, že není akce jako akce. Dávno již totiž neplatí, že v akci seženete pouze „ležáky.“ Pokud věnujete chvíli času studování letáků, možná budete příjemně překvapeni. Někteří výrobci totiž uvádějí v rámci svých promočních akcí cenově dostupné a kvalitní výrobky. Ale zpátky k matracím.

Značka TROPICO

Značka TROPICO uvedla na trh 2 novinky, které se momentálně dají sehnat v akci 1+1.

Variabilní komfortní matrace BINGO nabízí navíc možnost kombinace. Můžete si vybrat jaká tuhost ložné plochy nebo výška vám více vyhovuje. Nabízené kombinace jsou měkčí + měkčí (SOFT + SOFT), měkčí + tvrdší (SOFT + HARD), tvrdší + tvrdší (HARD + HARD) a výška matrací činí buď 18, nebo 20 cm. Jádro matrace je tvořeno vysoce elastickou flexibilní pěnou opatřenou „Y“ průřezy ke zvýšení elasticity středu matrace. Jednu ložnou plochu tvoří viscoelastická pěna opatřená 7zónovým profilem. Na druhou ložnou plochu je použita luxusní elastická pěna s aktivním průřezem ve tvaru kostky. BINGO je vhodná nejen jako partnerská matrace, ale i pro dospívající jedince. Potah Hypoalergen Greenstyle je prošitý dutým vláknem a je pratelný na 60 °C (pro snadné praní je vyrobený ze dvou polovin). Záruka na matraci je poskytována v délce 5 let. Vhodné umístění je na laťkový nebo lamelový rošt. Cena v akci 1+1 ZDARMA je 7.640 Kč.

Bio matrace

Bio matrace si již získaly pevnou pozici na trhu. Druhá novinka, luxusní matrace CAPRI, je vyrobena z ekologické paměťové bio pěny a má anatomickou profilaci. Jádro matrace tvoří odolná flexibilní pěna s příčnými „Y“ průřezy, které zvyšují elasticitu a pružnost. Na jedné ložné ploše je použita komfortní viscoelastická bio pěna s anatomickou 7zónovou profilací. Na druhé ložné ploše zase vysoce prodyšná bio pěna. Potah matrace Aloe Vera je tvořen vlákny ošetřenými rostlinnými extrakty, prošitý dutým vláknem a je pratelný na 60 °C. Výška matrace je cca 20 cm a vhodné je její uložení na lamelový nebo laťkový rošt. Záruka je poskytována na 6 let a cena v akci 1+1 ZDARMA je 8. 990 Kč.

Pokud vás nabídka zaujala, vyrazte k nejbližšímu prodejci a matrace si vyzkoušejte. V první řadě se musíte na matraci cítit pohodlně a komfortně, abyste se dobře vyspali. A pokud pořád váháte a chcete si vybírat z více produktů, navštivte internetové stránky www.drsleep.cz. Zde během několika sekund získáte přehled, které z matrací vašim individuálním požadavkům nejvíce vyhoví.

www.matracetropico.cz

www.drsleep.cz

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne