Nový PANEL PLUS v prodeji také v síti Geco

Datum: 18.10.2011
obrázek
V tomto vydání navštívíme rodinu z Kamenice, která se přistěhovala do dvougarsonky a našla tak útulný domov. Dozvíte se, jaké jsou nejnovější trendy ve vybavení kuchyní a jak stihnout rekonstrukci koupelny za týden. Pokud máte malý byt, nezoufejte a nechte si poradit, jak jej díky vychytávkám uspořádat, tak aby se jeho prostor zdvojnásobil. Celkovou rekonstrukci bytu v pražských Letňanech představí Kateřina Mlejnková. Poradíme také, jak vyřešit hluk v panelákovém bytě nebo nerovnosti stěn. Nechybí ani informace o revitalizaci balkonu, fasády nebo oken. Již tradičně je součástí letošního říjnového vydání i příloha Reality a finance.

Mladí partneři bydleli v podnájmu a jeho cena se pomalu zvedala. Rozhodli se proto, že budou raději investovat do vlastního. Objížděli Středočeský kraj, prohlíželi domky, byty i chatky, až nakonec zakotvili v novostavbě. V závěrečné fázi hledání se dva mladí manželé zastavili celkem náhodou v Kamenici a místo se jim zalíbilo. Čekali už tehdy rodinu, a tady bylo všechno, co do budoucna potřebovali, po ruce: školka, škola, také nákupy. Důležitá byla i snadná dosažitelnost přírody. K prvorozené Rebece nedávno přibyl ještě malý Tadeáš, a tak dvougarsonka skoro praská ve švech. Sen o tom, že tady stráví celý život, dostává pomalu trhliny. Děti jsou ale ještě malé a tak na nová řešení a větší byt je zatím čas. I proto dostala dvougarsonka docela nedávno novou, svěží podobu. Některé věci si manželé postupně předělávají sami, na obývák a kuchyni přišli odborníci. A jak to dopadlo? To se dozvíte v reportáži nazvané Byt, ve kterém je stále jaro.

Už vás nebaví den co den relaxovat mezi umakartovými stěnami? Pokud již dlouho toužíte po krásné moderní koupelně, pak je nejvyšší čas splnit si svůj sen. Možná ani nevíte, že už za pouhý týden může být tento sen splněn. Než se však pustíte do rekonstrukce, přinášíme vám v rubrice Koupelna pár zajímavých nápadů a praktických tipů od specialistů ze společnosti Teiko.

„Na podzim 2010 jsme koupili s manželem byt 3+1 v Praze – Letňanech,“ píše ve svém dopise naše čtenářka. „Jedná se o panelový dům z roku 1980, vše je v původním stavu. Chystáme se na celkovou rekonstrukci, přičemž než začneme s dílčími kroky, chtěli bychom mít daný koncept, představu cílového stavu. Prostě, aby jednotlivé místnosti ve výsledku k sobě ladily. A tak bychom chtěli poradit…“ Dopis čtenářky jsme předali Kateřině Mlejnkové a ta poradila. A jak? To se dozvíte v rubrice Proměny bytu v článku nazvaném Ve znamení teplých tónů. 


Nezapomeňte se podívat také na:

LISTOVÁNÍ VE STARŠÍCH ČÍSLECH PANEL PLUS

ZVÝHODNĚNÉ PŘEDPLATNÉ

SEZNAM PRODEJNÍCH MÍST

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne