Lednice, v níž je čas i prostor relativní

Datum: 08.01.2009
obrázek
Společnost Samsung přichází na český trh s revoluční novinkou, lednicí Samsung Guggenheim, která umí dokonale využít prostor a čas. Díky inovativní izolační technologii nabízí uvnitř o 100 litrů více místa než jiné lednice, v kuchyni si však více prostoru nenárokuje. Navíc s technologií TWIN cooling Plus se v lednici udržuje až 75% vlhkost, která je balzámem pro ovoce a zeleninu. Potraviny tak zůstávají déle čerstvé a uchovávají si svou přirozenou vůni a chuť.

Speciální inovativní izolační technologie je přelomovým řešením pro rodiny, které nechtějí trávit každý víkend v supermarketech, ale přejí si mít více času na sebe a na věci, které jsou v životě opravdu důležité. Technologie umožňuje díky svým revolučním schopnostem zúžit izolační vrstvu, která u běžných lednic zabírá značnou část vnitřního prostoru, z 45 milimetrů na 30. Pro lednici Samsung Guggenheim pak tato technologie přináší značnou výhodu v podobě 100 litrů prostoru navíc, celkem tedy 637 litrů.

Výhody lednice Samsung Guggenheim však nespočívají jen v bonusovém prostoru 100 litrů, ale také v technologii TWIN cooling Plus díky níž plyne čas uvnitř lednice tak nějak pomaleji. Principem čerstvosti a delší trvanlivosti potravin je dostatečná vlhkost, která ovoci a zelenině napomáhá uchovávat si přirozenou svěžest bez vysychání a scvrkávání. Kdykoliv dostanete chuť na čerstvý zeleninový salát, na talíř plný šťavnatého ovoce, Samsung Guggenheim vás přesvědčí o svém umění ovládat čas a prostor.

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne