Využijte světlo jen tam, kde to potřebujete

Datum: 08.01.2009
obrázek
Vstáváte do práce za tmy, a abyste nevzbudili partnera ostrým světlem, hledáte své věci po hmatu? Nebo máte hlavní světlo umístěno tak, že si skládáním věcí ve skříni sami stíníte? Společnost OSRAM pro takovéto situace vyvinula nový druh svítidla, které efektivně osvětlí jenom ta místa, kde to potřebují.

Svítidlo LEDBUG nalezne své uplatnění ve všech vašich setmělých skříních, poličkách či zásuvkách. Po jeho instalaci se světlo zapne automaticky, pouhým otevřením dvířek nebo povytáhnutím zásuvky. V momentě, kdy dvířka zavřete, se automaticky zhasne i světlo. Nemusíte se bát, že při špatném zavírání dvířek se světlo nezhasne. Časový spínač nastavený na 30 vteřin sám zajistí, že nebudete svítit příliš dlouho a ušetříte energii.

Svítidlo se dá díky svým rozměrům umístit kamkoliv, a to v jakékoli vertikální či horizontální poloze. Energie je dodávána bateriemi, vyhnete se tak elektrickým kabelům, které by neumožnily pohodlné zavíraní.

S novinkou LEDBUG již nikdy nebudete muset své věci hledat poslepu. Nového pomocníka ocení i děti, které si chtějí posvítit na své poklady. Svítidlo oceníte tím spíše nyní, s blížící se zimou, rychlejším stmíváním a minimem slunečního světla.

 

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne