Kuchyně Gorenje v novém stylu

Datum: 29.8.2011
obrázek
V prostorách Shop Parku Čestlice byla otevřena značková prodejna Kuchyně gorenje. Jedná se v pořadí již o čtvrtou prodejnu vybudovanou v novém stylu. Koncept těchto prodejen je u nás ojedinělý tím, že nabízí kuchyně i spotřebiče od jednoho výrobce.

Další prodejny v Plzni a Hradci Králové

Budování prodejen konceptu Kuchyně gorenje je v plném proudu, nyní jsou nové prodejny otevřeny v Jihlavě, Olomouci, Ostravě a v Praze. V letních měsících pak přibudou další prodejny v Plzni a Hradci Králové. „Jsem rád, že nyní můžeme i zákazníkům v Praze přiblížit naši nabídku a služby v plné šíři. Rovněž mě těší, že se nám daří plnit cíle, které jsme si při plánování expanze v Česku stanovili,“ uvádí David Tenora, obchodní ředitel společnosti Gorenje.

Ve vzájemném souladu

Značka Gorenje je na trhu známá již několik desítek let. Se vznikem prodejen Kuchyně gorenje se ale na trhu objevuje řešení prodeje a prezentace naprosto odlišné od toho, co bylo dosud v segmentu zvykem. „Náš nový koncept kuchyní je navržen ve vzájemném souladu se spotřebiči Gorenje. Zákazníkům nabízíme originalitu, rozmanitost materiálů, výjimečný design a zároveň vysokou funkčnost. Ceněna jsou i řešení pro organizaci prostoru,“ vysvětluje Suad Hadžič, generální ředitel společnosti Gorenje.

Kolekce i od světoznámých designérů

Prodejny Kuchyně gorenje jsou koncipovány jako nadčasové. Mají dát vyniknout výjimečnosti prezentovaných produktů a jsou rozděleny do několika přehledných zón. Mezi výrobky jsou i kolekce od světoznámých designérů Pininfarina či Ora-Ito. Zákazníci si zde ale především mohou prohlédnout poslední kolekci úsporných, designově a technologicky vyspělých spotřebičů Gorenje+. Ty využívají elektronické dotykové ovládání iChef, oceněné v prestižní soutěži Red Dot Design. Uveřejněné snímky jsou z nové prodejny v Jihlavě. Jasně dokumentují styl nově budovaných prodejen.

Vše pro zákazníka

Pro všechny spotřebiče Gorenje standardně platí záruka pět let, současně Gorenje nabízí pětiletou garanci i na některé kuchyňské komponenty. Zákazníkům je navíc zdarma k dispozici služba dodání kuchyní a spotřebičů na místo montáže.

Další informace naleznete na www.gorenje.cz

 

Text: (pr)

Foto: firma Gorenje

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne