Design a kvalita generacím

Datum: 26.7.2011
obrázek
Společnost Hanák Nábytek, a.s. pokračuje v rodinné tradici, která se datuje do období před druhou světovou válkou. Novodobá historie firmy se počítá od roku 1990. Výstavba vlastního závodu byla zahájena roku 1995 v Popůvkách u Kojetína.

Punc kvalitního nábytku

Kuchyně Hanák jsou známy po celé Evropě a dokonce i v USA. Výrobky se vyváží do Maďarska, Ruska, Izraele, Švýcarska, Rakouska, Francie, Německa, Ukrajiny, Islandu, Litvy, Slovenska, Lotyšska, Bulharska a dalších zemí. Společnost se snaží udržet si punc kvalitního nábytku, dokonalého zákaznického servisu a perfektního přístupu ke každému zákazníkovi. Díky širokému sortimentu a nadčasové reakci designérů na moderní trendy dokáže společnost uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Úkoly Design centra

Základní sortiment a jednotlivé řady kuchyní, které firma produkuje jsou vystaveny v Design centru, jenž se rozprostírá na ploše o rozloze 1900 m². V této budově vznikají i nové návrhy a projekty nábytku a řeší se celková výroba i jednotlivé výrobní postupy. V současné době společnost Hanák nabízí čtyři třídy kuchyní, které se od sebe liší stylem provedení a cenou, nikoliv kvalitou.

Klasický styl v široké škále

Kuchyně vyrobené v klasickém stylu ocení vyznavači decentního vkusu, elegance a střídmosti. Linie kuchyní je navržena tak, aby mohla být uplatněna ve standardních i atypických bytech či domech. Zákazníci mohou vybírat ze široké nabídky různých variant, které mohou dle svého vkusu obměňovat. Kuchyně jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu, který je chráněn proti mechanickému poškození, což je zárukou vysoké trvanlivosti nábytku.

Rustikální styl s dávkou romantiky

Design kuchyní je přizpůsoben tradičním, venkovským kuchyním s jistou dávkou romantiky. K docílení retro efektu se musí dýha speciálně upravit tzv. technikou drásání, což se provádí ručně.

Moderní styl splňuje požadavky soudobého designu

Kuchyně vyrobené v moderním stylu splňují požadavky soudobého designu. Tato linie je určena především pro ty zákazníky, kteří pochopili, že kuchyně je vizitkou jejich bytu, ve které by se měl projevit především osobitý vkus. Tato skupina zákazníků vyžaduje současný design, kvalitní materiály a moderní trendy.

Top styl – kuchyně ušité zákazníkovi přímo na míru

V tomto stylu se vyrábějí kuchyně ušité zákazníkovi přímo na míru, dle jejich nejrůznějších přání a požadavků. O kuchyně vyrobené v Top stylu projevují zájem především nároční zákazníci, kteří se chtějí nějakým způsobem odlišit od standardu a svůj kuchyňský interiér ozdobit něčím luxusním, nevšedním a unikátním. Kvůli široké škále materiálů, barev a neomezeného designu, může každý zákazník vytvořit ze své kuchyně originální kreaci na světové úrovni, která bude určitým prvkem nadčasovosti a obdivem každého příchozího. Mezi použité materiály k výrobě kuchyní v Top stylu patří ušlechtilá, vzácná tropická dřeva.

Novinky roku 2011

Nová kolekce nábytku řady Hanák (typ kuchyně Comfort, Contura, Miláno – v provedení dýha, lak) a Active (typ kuchyně Comfort a Esprit – v provedení fólie a LKD). U nových typů kuchyní jsou uplatňovány nové dekory a barvy. Jsou zde také použity nové typy úchytek, světel a vnitřního vybavení (výsuvy). Další novinkou v integrovaném kování BLUM jsou závěsy, které umožňují nosnost zásuvky do 65 kilogramů. Podařilo se vylepšit konstrukci skříní a byla získána certifikace na mechanické vlastnosti a zdravotní nezávadnost.

Povrchová úprava - laky, dýhy, fólie

Laky

 • dílce povrchově dokončeny ze všech stran - odolnost vůči vlhkosti
 • vylepšené vlastnosti laků - větší tvrdost, odolnost proti otěru a lepší stálobarevnost
 • sedm vrstev základního laku ze všech stran, dvě vrstvy finálního pigmentového laku

Dýhy

 • nové dekory dřevin
 • dílce povrchově dokončeny ze všech stran - odolnost vůči vlhkosti
 • vylepšené vlastnosti laků - větší tvrdost, odolnost proti otěru a zpomalení procesu stárnutí (oxidace) dřeva
 • nepoužívá se masiv, pouze dýha
 • jádro MDF
 • technologie lisování a obalování dýh

Fólie

 • nové dekory a materiály
 • vyšší odolnost vůči teplotám
 • vylepšená technologie lisování
 • ekonomická řada

Korpusy

 • nové materiály a dekory

Mezi hlavní zásady a priority společnosti Hanák Nábytek, a.s. patří kvalitní výrobky, propracované do nejmenších detailů, které jsou zásluhou poctivého řemesla všech zaměstnanců společnosti. Firemní motto společnosti zní: Design a kvalita generacím.

Text: (pr)

Foto: archiv společnosti Hanák nábytek

 • Díky širokému sortimentu a nadčasové reakci designérů na moderní trendy dokáže společnost uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.
 • Kuchyně vyrobené v moderním stylu splňují požadavky soudobého designu. Tato linie je určena především pro ty zákazníky, kteří pochopili, že kuchyně je vizitkou jejich bytu, ve které by se měl projevit především osobitý vkus.
 • O kuchyně vyrobené v Top stylu projevují zájem především nároční zákazníci, kteří se chtějí nějakým způsobem odlišit od standardu a svůj kuchyňský interiér ozdobit něčím luxusním, nevšedním a unikátním.
 • U nových typů kuchyní jsou uplatňovány nové dekory a barvy. Jsou zde také použity nové typy úchytek, světel a vnitřního vybavení.
 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne