Ložnice a šatny od Hanáka

Datum: 03.08.2011
obrázek
Už jste se seznámili s celou nabídkou české společnosti vyrábějící nábytek? Pokud ne, rádi Vám představíme alespoň část sortimentu, která ještě v podvědomí nás všech není tak známá. Zaměřili jsme se na ložnice a šatny Hanák.

Výběr ložnice

Správný výběr ložnice je velmi důležitým krokem. Je to místo, kde trávíme téměř třetinu svého života a mnozí z nás si to ani neuvědomují. Kvalitní spánek se odráží na naší náladě a celkovém rozpoložení. Doporučujeme se před výběrem seznámit s nabídkou, která je na trhu k dispozici. Nepodceňujte ani výběr matrací a roštů.

HANÁK NÁBYTEK nabízí ložnice a šatní skříně různých kategorií. Nabídka zastupuje jak exkluzivní lakované a dýhované, tak moderní fóliované provedení. Nyní je navíc výběr rozšířen o novinku LKD se strukturovaným povrchem. Postel můžete mít v jednom provedení nebo kombinovanou například s efektivním čelem v kůži. V případě, že máte nedostatek místa pro ukládání peřin a přikrývek, zvolte si variantu s úložným prostorem. Nesmí chybět noční stolky s lampičkou, abyste si před spaním mohli přečíst krátký úryvek z oblíbené knihy. Pokud máte prostor na komodu a šatní skříň, je ideální sjednotit vše ve stejném duchu, aby ložnice tvořila jednotný celek.

Rekonstrukce na klíč

Snažíme se klientovi maximálně vyjít vstříc a poskytnout kompletní službu v oblasti vybavení nebo rekonstrukce na klíč. Kromě kuchyní, které jsou již léta naší doménou, obývacích pokojů a ložnic nabízíme také elegantní interiérové dveře, moderní sedačky, jídelní a konferenční stoly, plovoucí podlahy, koberce, sádrokartonové úpravy, malby, dekorační povrchy, osvětlení, interiérové schodiště. Zhotovení návrhu a následná realizace je korigována našimi designéry.

V letošním roce jsme připravili novou kolekci nábytku, ve které si přijdou na své především vyznavači přírodních tónů. Rádi bychom představili novinky v kuchyňských řadách, kde se nám podařilo vybrat nové atraktivní dekory a barvy. Kuchyně řady HANÁK jsou doplněny o další modely – Comfort, Contura, rustikální Miláno a kuchyňský nábytek řady ACTIVE o modely Optima, Esprit, Comfort a Elite. Sortiment lze vybavit řadou užitečných a praktických doplňků (rozdělovníky, výsuvné rohové police, drátěný program, světla, nové závěsy firmy Blum, atd.).

Nová generace laků

Další novinkou je nová generace laků „Brilliant shine“. Snažili jsme se vyvinout laky, které splňují nejpřísnější kritéria a výsledek nás překvapil. Laky jsou tvrdší, odolnější proti oděru, mají lepší stálobarevnost, dokonale hladký a uzavřený povrch. Aplikací laků „BRILLIANT SHINE“ vytváříme doposud nejkvalitnější a nejodolnější povrchovou úpravu nábytku. Ta má téměř neomezenou životnost a nejvyšší možný stupeň lesku (100%).

Ať už si vyberete moderní lakovaný nábytek, barevné fólie či upřednostníte přírodní dýhu, můžete si být jisti kvalitou. Materiály vybíráme výhradně v tuzemsku a pečlivě hlídáme jakost a vlhkost dřeva. Pravidelně necháváme výrobky testovat na mechanické zkoušky a na zdravotní nezávadnost. Můžete si být tedy jisti, že náš nábytek splňuje požadovaná kritéria. Zkoušky dokonce prokázaly, že uvolňuje 5krát méně formaldehydu, než připouští evropské normy.

Prostor, o kterém sní asi každá žena, je šatna. Místnost plná přehledných stojanů a polic s úhledně uloženými svršky. Šatní systém HANÁK lze libovolně kombinovat díky nepřebernému množství variací a svou šatnu si tak poskládáte přesně na míru. Informujte se u autorizovaných prodejců společnosti HANÁK NÁBYTEK.

 

Text: (pr)

Foto: archiv firmy Hanák Nábytek

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne