Hanák vyvinul novou generaci laků

Datum: 30.6.2011
obrázek
Hanák nábytek, a.s., přední český výrobce kvalitního nábytku, vyvinul a právě uvedl na trh novou generaci laků Brilliant Shine. Jde o speciální projekt českého výrobce, který trval 7 měsíců a dal vzniknout novému druhu transparentních i pigmentových laků. Laky jsou mnohem tvrdší, odolné proti oděru a vlhkosti a vytvářejí dokonale hladké a uzavřené plochy. Hanák tyto laky začal sériově používat v červnu 2011.

Nová generace laků Brilliant Shine má nejvyšší možný stupeň lesku (100 %). Společnost Hanák nábytek zapojila do sedmiměsíčního vývoje italského výrobce laků SAYERLACK. Využili k tomu moderní technologie na bázi polyuretanu a dalších materiálů.

Brilliant Shine má téměř neomezenou životnost

Jde v současnosti o nejkvalitnější povrchovou úpravu nábytku u nás, ale pravděpodobně i v Evropě. Transparentní a pigmentové laky Brilliant Shine mají významně lepší parametry než dosud používané. Po aplikaci jsou tvrdé, mají významně vyšší odolnost proti oděru a absolutní odolnost proti vlhkosti a vysokým teplotám. Zároveň umožňují vytvářet hladké a uzavřené plochy, jsou tedy schopné kvalitně obklopit celý materiál, z něhož jsou nábytkové kusy v kuchyni, ložnici, obýváků či šatně vytvořeny.

„Aplikací laků Brilliant Shine vytváříme doposud nejkvalitnější a nejodolnější povrchovou úpravu nábytku. Ta má téměř neomezenou životnost, absolutní odolnost proti vlhkosti a vysokým teplotám a nejvyšší možný stupeň lesku,“ řekl Stanislav Hanák, člen představenstva Hanák nábytek, a. s

Hanák nábytek, a. s., tyto laky již sériově využívá od června 2011 a ve zkušebním provozu mají již jeho zákazníci velké množství kuchyní doma již od jara.

Cenový rozdíl se aktuálně nepromítne do koncové ceny

Cenový rozdíl je minimální, i když samozřejmě záleží na množství lakovaných ploch v poměru k ostatním částem požadované sestavy nábytku. Obecně je navýšení lakování pouze o 5-10 %. V rámci akce ZAVÁDĚCÍ CENY se však ani tento rozdíl na přechodnou dobu nepromítáme do koncové ceny pro zákazníka.

Více na www.hanak-nabytek.cz

Text: (pr)

Foto: archiv firmy Hanák nábytek

 

 

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne