Přichází nová hvězda

Datum: 7.6.2011
obrázek
Stejně jako každý rok přichází i nyní společnost RAVAK a.s., největší výrobce vybavení pro koupelny ve střední a východní Evropě, s novinkami ve svém sortimentu. Pro rok 2011 byla rozšířena nejen nabídka van a sprchových koutů, ale také nábytku, hydromasáží a příslušenství ke sprchovým koutům.

Ucelené řešení pro koupelnu

Velmi významnou novinkou, kterou společnost RAVAK reaguje na potřeby a přání zákazníků, je zcela nová asymetrická vana Rosa 95. Jde o třetí vanu z nejprodávanější řady Rosa, která se od předešlých liší především svými rozměry a také cenou. I tuto vanu je možné v rámci uceleného řešení pro koupelnu – konceptu Rosa – doplnit dalšími výrobky, například vanovou zástěnou, umyvadlem nebo koupelnovým nábytkem.

Nejprodávanější výrobek v sortimentu

„Vany Rosa patří dlouhodobě k nejprodávanějším výrobkům v našem sortimentu. Bohužel občas jsme od zákazníků slyšeli, že se jim vana i ucelené řešení v podobě celého konceptu Rosa líbí, ale že na něj nemají v koupelně místo. Chybělo jim doslova pár centimetrů,“ uvedl, mimo jiné, Pavel Heral, marketingový manažer společnosti RAVAK. „Proto nyní přicházíme s novinkou, která by si mohla brzy získat velkou oblibu u zákazníků, protože uspokojí i majitele opravdu malých koupelen.“

Vejde se i do běžných koupelen v panelácích

Název vany Rosa 95 vychází z jejích rozměrů, které byly přizpůsobeny zejména potřebám lidí žijících v bytech či domcích s menší koupelnou. Vana je tedy široká 95 cm a v porovnání se svými předchůdkyněmi je zase o něco chytřejší. „Rozměry nové vany Rosa 95 jsou na šířku o 10 cm menší, takže se nyní bez problémů vejde i do běžných koupelen v panelácích. Vana si přitom zachovala všechny vlastnosti řady Rosa, mezi něž patří především prostorný vnitřek, pohodlné sedátko a v rámci uceleného konceptu také mnoho praktických doplňků od zástěny, přes nábytek a umyvadla až po vodovodní baterie.“

Nejen praktická, ale také krásná

Originální design, nové rozměry a široká nabídka doplňkového sortimentu předurčují vanu Rosa 95 stát se hvězdou mezi vanami vhodnými do panelákových koupelen. Ale nejen tam. „V rámci všech konceptů RAVAK je totiž vše designově sladěno, takže i s vanou Rosa 95 v konceptu Rosa bude každá koupelna nejen praktická, ale také krásná,“ dodává marketingový manažer společnosti RAVAK.

Text: Jan Chára

Foto: archiv společnosti RAVAK

Zaujalo nás

  • Pro rok 2011 byla ve společnosti RAVAK rozšířena nejen nabídka van a sprchových koutů, ale také nábytku, hydromasáží a příslušenství ke sprchovým koutům.
  • Vana Rosa 95 je nabízena ve dvou rozměrech – 150x95 a 160x95 – a její cena začíná na 7990 Kč včetně DPH.
  • Rozměry nové vany Rosa 95 jsou na šířku o 10 cm menší, takže se nyní bez problémů vejde i do běžných koupelen v panelácích.
  • V rámci všech konceptů RAVAK je vše designově sladěno, takže i s vanou Rosa 95 v konceptu Rosa bude každá koupelna nejen praktická, ale také krásná.
 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaký rozměr má váš byt?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne