Hanák otevřel nové Design centrum

Datum: 24.5.2011
obrázek
Nově otevřená prodejní expozice na 1600 m2 představí nejmodernější design nábytku do kuchyní, obývacích pokojů i ložnic a technologicky velmi vyspělé zpracování materiálů. Hanák nábytek a.s., přední český výrobce kvalitního nábytku, otevřel v těchto dnech rozsáhlou prodejní expozici nábytku ve svém Design centru Hanák na Moravě. V novém studiu návštěvníci naleznou nejnovější kolekce nábytku do kuchyní, obývacích pokojů a ložnic.

Největší expozice českého nábytku na Moravě představuje návštěvníkům nejnovější kolekce nábytku do kuchyní, obývacích pokojů s propracovaným policovým systémem, ale i ložnic a šaten. Designéři pro tvorbu nábytku využili současných trendů v ergonomii používání, trendů v ovládání zásuvek a skřínek a především v ekologii použitého materiálu. Nově vyvinuté části nábytku například mají jako jediné v ČR nulový obsah škodlivých látek.

Nábytek Hanák a Active

Nově otevřená expozice zájemcům nabídne sortiment z řady nábytku Hanák, ale i řady Active. Jde o nábytek ve stylu Esprit (provedení fólie a LKD), Elite nebo Comfort v provedení fólie, dýha nebo lak v matu nebo ve vysokém lesku.

Expozice rovněž zahrnuje i sedací soupravy partnerských značek Caliaitalia a Recor. Tyto sedací soupravy jsou proslulé jak vynikajícím designem, tak i mimořádnou kvalitou materiálů a zpracování. 

Nechybí ani židle a stoly od italské společnosti MIDJ, světla Lucis, koberce Caroli a další široká paletu doplňků do interiérů.

Nábytek do ložnic je pak navržen v duchu filozofie „Jeden domov, jedna značka“. Širokou paletu provedení, včetně exotických dřevin a čalouněných postelí, doplňuje velká nabídka rozměrových modulů postelí, nočních stolků a komod.

Bezplatné konzultace

Pro konzultace při rekonstrukci či zařizování domu jsou v Design centru Hanák připraveni odborníci. Centrum sídlí v Popůvkách 72 u Kojetína a je otevřeno od pondělí do pátku mezi 8. a 16. hodinou a v sobotu dopoledne mezi 9. a 12. hodinou.

Text: (PR)

Foto: archiv firmy Hanák nábytek

 

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne