Ve dne pohovka, v noci postel

Datum: 19.5.2011
obrázek
Bydlíte v garsonce nebo jednopokojovém bytě a potřebujete ušetřit každý centimetr prostoru? S novou řadou sedaček od společnosti Magniflex, největšího výrobce italských matrací, to bude hračka!

Tyto speciálně vyvinuté pohovky totiž neslouží jen k sezení, ale také ke kvalitnímu každodennímu spánku. Elegantní provedení pohovek Atene, Berlino, Bruxelles a Pamplona disponuje špičkovým patentovaným mechanis-mem, který lehce přemění krásnou sedačku na pohodlné lůžko.

Nejsou rozkládací, ale překlápěcí

Už se nemusíte bát, že byste v pyžamu uléhali na místo, na kterém jste ještě před pár minutami seděli nebo například večeřeli. Sedačky totiž nejsou rozkládací, ale překlápěcí, což znamená, že mají pevně oddělenou sedací část od matrace, která je umístěna zespodu pohovky a přístup k ní je pouze po rozložení. Výhodou je tak maximální hygienické prostředí.

Snímatelné a pratelné potahy

Další nespornou výhodou sedaček je i polstrování, které má snímatelné a pratelné potahy - na složité čištění můžete zapomenout, pohovka Atene navíc disponuje úložným prostorem. Magniflex ani v případě pohovek nezapomíná na plnohodnotné matrace ze studené a paměťové pěny. Matrace Riposo nejsou v sedačkách umístěny napevno, takže je můžete jednoduše kdykoliv vyměnit.

Kvalitní potahové látky

Pohovku můžete zakoupit samostatně nebo zakomponovat do systému rohových sedaček. K dispozici je řada kvalitních potahových látek v moderních odstínech ze semiše, ale také odolné hrubě tkané látky Persal složené z bavlny a polyesteru. Délka matrace je u všech typů pohovek 190 cm, šířku si můžete zvolit podle typu sedačky - 120, 140 nebo 160 cm.

Na kvalitě spánku nešetřete

Buďte sobečtí a na kvalitě spánku nešetřete! Pohovky značky Magniflex různých druhů a velikostí jsou aktuálně k dostání v showroomu Magniflex, Šaldova 1, Praha 8 – Karlín, později je seženete i u dalších distributorů značky Magniflex.

Více informací na www.magniflex.cz.

Text: (ch), Foto: archiv firmy Magniflex

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne