Jarní Panel Plus speciál plný rad a nápadů

Datum: 13.5.2011
obrázek
Zbystříte také pozornost, když zaslechnete slovo speciál nebo speciální? Někdy se jedná jen o šikovný reklamní tah, v řadě dalších případů se nám naskytne příležitost získat zajímavé informace. A právě takové ambice si předsevzalo i další speciální číslo našeho a vašeho časopisu PANEL PLUS SPECIÁL s dovětkem jaro/léto 2011.

Od podzimního vydání jsme shromažďovali informace, půdorysy a ukázky realizací, vztahující se k modernizacím nejen bytů, ale i panelových domů. Tak třeba koupelny. Ty už dávno nejsou umouněnými popelkami. Stále mnoho bytů má ale zásadní rekonstrukci koupelny ještě před sebou. Několik variant nových řešení vám určitě pomohou v hledání té pravé.

Jen o rekonstrukcích bytů by nebyl problém napsat seriál téměř nekonečný. Proto jsme opět zařadili další pokračování oblíbené rubriky Proměny bytu a netradičně také rubriku Návštěva, kde se seznámíte, spolu s námi, s rekonstrukcí dvoupokojového bytu.

Zatímco v mnoha jiných případech nám ukázky možných řešení slouží spíše pro dílčí inspiraci, u panelových domů nám jejich typizovaná výstavba dává úžasnou možnost získat zcela konkrétní ukázku, jak vyřešit právě váš problém. To jsou ale jen malé střípky z velké mozaiky informací, tipů a rad, které jsme pro vás na následujících strankách připravili. O dobré zkušenosti je třeba se podělit. A tak to opět činíme.

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne