Druhé číslo PANEL PLUS stále v prodeji

Datum: 6.5.2011
obrázek
Právě v těchto dnech vychází druhé letošní vydání časopisu PANEL PLUS navíc s přílohou Reality a finance, která je určena především pro bytová družstva a SVJ. Dozvíte se v něm jaké jsou aktuální novinky a trendy v oblasti bydlení nebo jak lze proměnit standardní panelákový byt v luxusní prostor k žití. Zaměřili jsme se také na sádrové omítky nebo jak správně vybrat matraci a interiérové dveře. Nechybí ani stálé rubriky Galerie a Letem světem. Opět přinášíme mnoho rad a inspirací, jak vylepšit panelákové bydlení. Nahlédněte do témat, která by vás mohla zajímat...

Touhou slovenského herce Braňo Poláka bylo dostat se po studiích do Prahy. A pracovní příležitosti skutečně přišly. Nejprve bydlel v malém bytečku v centru města, ale rekonstrukce domu ho vyhnala. Nyní se dívá na Prahu pěkně „svrchu“, z kopce na rozhraní Žižkova a Vinohrad.
Už vás nebaví den co den relaxovat mezi umakartovými stěnami? Pokud již dlouho toužíte po krásné moderní koupelně, pak je nejvyšší čas splnit si svůj sen. Možná, ani nevíte, že už za pouhý týden může být tento sen splněn. Než se však pustíte do rekonstrukce, přinášíme vám nápady a tipy od specialistů ze společnosti TEiKO.
Která varianta zvítězí, světlá nebo tmavá? V dalším pokračování našeho seriálu Proměny bytu je řešeno nové uspořádání bytu, který už jednou rekonstrukcí prošel. Dispozice tohoto typu třípokojového bytu byla pro stavební úpravy poměrně příznivá, a tak vás jistě zaujme zajímavé pojetí bytové návrhářky Kateřiny Mlejnkové.
V rubrice Bytová družstva a SVJ se seznámíte se sehraným týmem bytového družstva z Lanškrouna Jeho předseda ing. Mojmír Králík si svůj tým, který tvoří čtyři šikovné dámy a jeden údržbář-všeuměl, nemůže vynachválit.
V reportáži nazvané Asijské okouzlení v rubrice Letem světem navštívíte spolu s naší reportérkou Kuala Lumpur, hlavní město Malajsie. Toto město je unikátním příkladem toho, jak spojením různorodých tradic vzniká pestrý celek mnoha kultur a kde v naprostém souladu žijí muslimové, křesťané, hinduisté, buddhisté i Číňané. Jistě příklad hodný následování.
V rubrice Galerie se můžete seznámit s tvorbou akademické malířky Jindry Husárikové, která právě v těchto dnech slaví významné životní jubileum. Spolu s námi nahlédnete do jejího poetického světa tužeb a přání, nostalgie a krásy.

TIP PRO VÁS:
Pokud si chcete časopis předplatit, využijte tento portál, stačí kliknout na odkaz předplatné. Zajímá vás, o čem se psalo v minulých číslech? Klikněte na Listování v časopisech.

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne