Novinky do kuchyně

Datum: 3.3.2011
obrázek
Inspirativní kombinace tří varných desek MORA nabízí sestavit si domino ve vlastním stylu. O tom, zda budete vařit na plynu nebo využijete rychlou indukci, rozhodne pouze vaše nálada. Varné desky Mora o šířce pouhých 30 cm můžete kombinovat v závislosti na místě a individuálních požadavcích.

Dokonalou kompozici tvoří  praktické trio s jednou indukční deskou  a dvěma sklokeramickými  deskami s plynovými hořáky. Z toho jeden je dvojitý wok s extra vysokou výhřevností a tedy ideální třeba pro restování. A pokud je méně místa? Máte možnost zvolit působivé duo nebo mono, tedy jednu desku s jednou nebo dvěma varnými zónami.

Dokonale chladí i mrazí

Kombinovaná vestavná chladnička s mrazničkou MORA V 178 s objemem 223 l v chladící a 61 l v mrazící části vyniká přehledně uspořádaným, velkým vnitřním prostorem, který přináší vysoký komfort obsluhy. Chladnička umístěná nahoře je rozdělena skleněnými policemi ve svěží světle zelené barvě, vybavené pojezdy. Dostatečně prostorné jsou také police na dveřích i praktický box na zeleninu. Neměnnou kvalitu potravin spolehlivě uhlídá antibakteriální ochrana a spolu s dalšími funkcemi oceníte i výhodnou cenu 16 990 Kč.

Méně rozhodování, čistší vzduch

Obdivuhodně snadné a elegantní je ovládání moderních digestoří nové kolekce Gorenje Simplicity. Již nemusíte ztrácet čas komplikovaným nastavením. Stačí jediný ergonomický, centrálně umístěný knoflík, který najdete i se zavřenýma očima. Je praktickým a současně zajímavým designovým prvkem na ovládacím panelu z černého nebo bílého skla. V kombinaci s nerezovou ocelí vytváří dokonalou kompozici, přitom bez náročných požadavků na čištění. Jednoduše pro život bez poskvrny. Kovové tukové filtry lze jednoduše vytáhnout a umýt ručně nebo v myčce nádobí.

Efektní trojkombinace

Jen těžko se dá přehlédnout inspirativní kombinace tří varných desek Gorenje – efektní a navíc praktická. Součástí této dokonalé kompozice jsou tři plynové hořáky různých velikostí s elektrickým zapalováním a dvě varné zóny hi-light. Varné desky mají zbroušené hrany, které zvyšují vizuální efekt při jejich zabudování.

Text: (jch)

Foto: archiv společností Gorenje a Mora

www.mora.cz; www.gorenje.cz

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaký rozměr má váš byt?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne