Regenerace panelové výstavby

Datum: 14.11.2008
obrázek
Družstva i další vlastníci panelových domů se mohou zdarma poradit se soudními znalci a experty jak nejlépe opravit svůj dům. V Hradci Králové se 25. a 26. listopadu koná již IV. ročník celostátní odborné konference REGENERACE PANELOVÉ VÝSTAVBY. Konference se stala největším českým setkáním odborné veřejnosti (zvláště projektantů, soudních znalců, stavebních expertů) na straně jedné a investorů (především bytových družstev a SVJ) na straně druhé. Bytová družstva a SVJ mají možnost se této konference zúčastnit zdarma.

„Na této konferenci pravidelně vystupují přední soudní znalci a experti v oblastech zateplení, výměna oken a dveří, sanace obvodových plášťů, lodžií a střech i dalších částí panelových domů. Již loni se osvědčil nápad přítomnosti těchto odborníků využít a umožnit členům družstev získat odpovědi na jejich otázky týkající se právě regenerace panelových domů,“ říká Miroslav Bezouška z pořadatelské společnosti STAVOKONZULT.

„Stejně jako v loňském roce tak zřídíme v konferenčním centru Aldis specializované poradenské středisko pro opravy panelových domů, kde energetičtí auditoři, projektanti, soudní znalci a experti představitelům družstev a SVJ zdarma poradí s regenerací jejich panelových domů, zvláště se zateplením, výměnou oken, sanací střech a lodžií. Pracovníci Státního fondu rozvoje bydlení v tomto středisku zodpoví bytovým družstvům dotazy týkající se státních dotací. Často se totiž setkáváme s případy, kdy jsou bytovým družstvům poskytovány neúplné, nebo dokonce zkreslené informace, což chceme prostřednictvím poradenského střediska napravit. Každý vlastník domu má tedy možnost si své informace týkající se plánované regenerace panelových domů ověřit přímo na jednom místě.“ říká odborný garant konference, Ing. Petr Kučera CSc., technický ředitel soudně-znaleckého ústavu Centrum stavebního inženýrství a.s. Praha.

Vstříc vycházíme i bytovým družstvům a společenství vlastníků jednotek, jejich zástupci se mohou konference zúčastnit zdarma. Je však nutné se předem zaregistrovat.

Bližší informace, program konference a formuláře přihlášek jsou k dispozici na stránkách www.stavokonzult.cz, dotazy směřujte na telefonní čísla 777 769 707 Alena Bezoušková, 777 769 719 Miroslav Bezouška.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne