Tradice, praktičnost a nadčasová krása

Datum: 25.2.2011
obrázek
Čína je jedna z nejstarších civilizací, kde se tradiční řemesla dědí z generace na generaci. Výroba nábytku ve zdejších manufakturách bez velkých inovací pokračuje už po staletí, takže technologické postupy jsou prověřené a propracované k dokonalosti.

V Číně je navíc dostatek exotického dřeva i vhodných barev a zušlechťujících laků zvyšujících odolnost dřeva vůči vlhkosti a poškození.

„Čínský nábytek vzbuzuje opravdu mimořádnou pozornost, především díky své jedinečnosti. Ať už jde o staré kusy čínského nábytku nebo nový nábytek, který vychází z původních předloh a je velmi jemně zpracován do moderního stylu. Atraktivní je také možnost kombinovat jej s moderním interiérem a podtrhnout tak jeho originalitu,“ potvrzuje Michal Černý, majitel společnosti Perfect Home, s.r.o., která ve svém obchodě nabízí orientální skvosty. Do Číny je jezdí vybírat a nakupovat osobně, což se projevuje na prvotřídní kvalitě a příznivé ceně každého kousku.

Výběr je pestrý, nechybí nábytek zdobený malbou či řezbami, ani překrásné bytové doplňky. Mnohdy totiž ke změně atmosféry, oživení interiéru postačí právě jen vhodně zvolená dekorace.

Více na www.perfecthome.cz.

Text: (pr)

Foto: 2media

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne