První letošní číslo PANEL PLUS stále v prodeji

Datum: 18.2.2011
obrázek
Také vás napadlo, že je nejvyšší čas něco změnit? Nás to také napadlo. Proto jsme se rozhodli připravit zcela novou grafickou úpravu vašeho oblíbeného časopisu. Jestli se nám to povedlo, posuďte sami. Budeme rádi, když nám napíšete, jak se vám nový “kabát” líbí, uvítáme i připomínky k obsahu. Pro prvních deset kritiků máme připravený hodnotný dárek. Nechte se překvapit.

Byt v panelovém domě se dá předělat na slušné bydlení. Dokonce k tomu není mnohdy potřeba ani hromada peněz. Postačí jen dobrý nápad a síla celý byt zrekonstruovat. Jeden takový najdete v rubrice Návštěva a další v rubrice Rekonstrukce.
Výběr nové kuchyňské sestavy byste neměli v žádném případě uspěchat. K tomu, aby nové vybavení nezklamalo ani nejnáročnější, je důležité, aby odpovídalo rozměrům a tvaru kuchyně. Nesmíme zapomenout, že základem je pracovní deska.
Rozhodli jste se, že konečně nastal čas na změnu vašeho původního, zastaralého a nepraktického bydlení a chcete ho upravit podle svých představ? Různé přístupy řešení nabízí i bytová návrhářka Kateřina Mlejnková, jejíž články jste si velmi oblíbili. A tak další díl seriálu Proměny bytu se opět uchází o vaši přízeň.
O rekordních obchodních výsledcích ČMSS v loňském roce, atraktivnosti stavebního spoření i po snížení státní podpory, důchodové reformě a novinkách v nabídce společnosti, jsme hovořili s  Manfredem Kollerem, místopředsedou představenstva ČMSS.
"Spokojený spánek na betonové lavici narušovaly pouze kočky procházející se po obličejích znavených Evropanů. S příchodem úsvitu jsme vyrazili hledat loď, která by nás odvezla někam daleko od civilizace", píše se v reportáži Tiomanský ráj.
V rubrice Galerie se můžete seznámit s tvorbou akademického malíře Petra Hampla v jehož hlavě se rodí náměty pro další obrazy, grafiky a objekty, ve kterých opět nastaví zrcadlo člověku, jeho touhám, snům a vášním.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne